Kontrolējiet savu māju, izmantojot Grafiku un automatizāciju


Pētījumi par gaisu, ko mēs elpojam

Uzņēmumā VELUX mēs katru dienu strādājam, lai nodrošinātu labāku iekštelpu klimatu un vairāk dienas gaismas. Mēs zinām, ka sliktas kvalitātes gaisa elpošana var negatīvi ietekmēt veselību. Tā kā lielāko daļu laika pavadām telpās, 55% no kopējā mūsu dzīves laikā uzņemtā ēdiena, ūdens un gaisa ir iekštelpu gaiss no mūsu mājām, tāpēc mēs dabiski ieelpojam gaisu, kas nāk no iekštelpu vides (Sundell, 2004b).

Lai iegūtu kopskatu, dienā mēs patērējam 15 kg gaisa, kamēr lielākā daļa cilvēku dienā patērē 2 kg ūdens un pārtikas (Nilsson, 2008). Tas ir daudz gaisa, mums katru dienu jānodrošina, ka tas ir pēc iespējas veselīgāks. Tā kā daudzi no mums pašlaik strādā no mājām, mums ir jānodrošina, lai mūsu iekštelpu klimats radītu veselīgu vidi mums un cilvēkiem, ar kuriem mēs dzīvojam.

 

VELUX ACTIVE palīdzēs uzturēt veselīgu iekštelpu klimatu

Ar VELUX ACTIVE with Netatmo jūs varat uzturēt labu iekštelpu klimatu visu dienu un nakti. Izmantojot sensorus, jūs varat ļaut VELUX ACTIVE darbināt VELUX produktus, ja CO2, temperatūra un mitrums ir pārāk augsts vai pārāk zems. Mēs to saucam par Klimata automatizāciju.

Taču 2021. gada maijā mēs savā lietotnē VELUX ACTIVE ieviesām Grafika un automatizācijas funkciju. Šī funkcija ļauj jums katrai dienai izveidot grafikus, kas atbilst jūsu ikdienai.

Grafiks un automatizācija

Plānošanas funkcija ļauj jums izveidot pielāgotu grafiku katrai no jūsu telpām. Katrai telpai jūs varat izveidot, rediģēt, iespējot, atspējot un dzēst automatizāciju. Tas ļauj pielāgot jūsu VELUX produktu darbību jūsu mājām un jūsu personīgajam grafikam.

Atšķirība starp Grafika kontroli un Klimata automatizāciju ir tāda, ka ar grafika kontroli jūs nosakāt prasības. Izmantojot klimata automatizāciju, VELUX ACTIVE sensori darbina jūsu produktus, kad tas ir nepieciešams, lai uzturētu veselīgu iekštelpu klimatu. Jūsu plānotā vadība vienmēr būs noteicošā pār klimata kontroli, un manuālā darbība būs noteicošā pār jūsu plānoto kontroli. Tādā veidā jūs vienmēr pilnībā kontrolējat savus produktus.