Virtuve ir mājas kodols

Vai tu veic virtuves renovāciju un mēģini izdomāt, kā to plānot? Virtuve ir vieta, kur notiek dzīve. Tā ir mājas kodols, kur ģimene satiekas pēc garas dienas un kur vienmēr beidzas vakars ar draugiem. Veicot virtuves renovāciju, tev ir nepieciešams labs plāns, lai piešķirtu telpai pelnīto impulsu. Vai nepieciešama palīdzība, lai noskaidrotu, ar ko sākt? Neuztraucies; mēs tev palīdzēsim. 

Veiksmīgi uzsāc virtuves renovācijas projektu 

Lai labi uzsāktu virtuves renovāciju, ir jāsaprot procesa posmi. Bet, pirms tu sāc plānot procesu, kādu laiku ļaujies iztēlei.  

Velti laiku un meklē iedvesmu vietnēs Pinterest un Instagram, smelies idejas no draugu virtuvēm un izveido vīziju paneļus un vēlmju sarakstus. Drīzumā būs laiks sakārtot savas idejas un vēlmes pēc “obligāti” un “būtu patīkami”. Tad būs laiks sākt domāt par savu budžetu. 

Apsver savu budžetu un attiecīgi nosaki prioritātes

Izvairies no vilšanās virtuves renovācijā, izvērtējot savas vēlmes un vajadzības, pēc tam nosaki, ko vari atļauties. Ja veltīsi laiku sava budžeta apsvēršanai un atbilstoši savām vēlmēm noteiksi prioritātes, vēlāk pateiksi sev paldies. Un tas mūs noved pie nākamā punkta. 

Gudri plāno budžetu 

Detalizēti plāno savu budžetu, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem un ievērotu grafiku. Tu noteikti zini teicienu “laiks ir nauda”. Runājot par virtuves atjaunošanu, arī tā ir taisnība. Kavēšanās var izraisīt tādu projektu izmaksu pieaugumu kā šis.  

Plānojot budžetu, aptver pēc iespējas vairāk izmaksu, lai nodrošinātu, ka tev nepietrūks naudas, pirms projekts ir pabeigts. Ja nolīgsi darbuzņēmējus, rūpīgi plānojiet projektu kopā un nosakiet noteiktu laika grafiku. Tas palīdzēs tev izvairīties no budžeta maksimālas izmantošanas un liks taviem darbuzņēmējiem atbildību par to, ka viņi ir laikus izpildījuši savu projekta daļu.  

Izveido virtuves renovācijas laika grafiku un apņemies to ievērot 

Lieliem projektiem, piemēram, virtuves renovācijai, ir nepieciešams laika grafiks, lai tie neievilktos bezgalīgi. Apsver iespēju sadalīt projektu fāzēs un pēc tam datorā izveidot izklājlapu. Kopīgo to ar savu darbuzņēmēju, lai saskaņotu savas cerības. Ļauj viņiem visu sakārtot un attiecīgi pielāgoties. 

Plāno demolēšanu un pārbūvi

Virtuves renovācijas ietvaros ieplāno demolēšanu. Demolēšana ir process, kam jāveic ievērojami daudz plānošanas darbību — no izvēles, kam demolēšana tiks uzticēta, līdz atkritumu likvidēšanai. 

Nākamais solis ir sākt virtuves pārbūvi. Ja esi visu izplēsis, process ietver durvju un logu iebūvēšanu. Ir arī jāveic būtiskie darbi aiz sienām, zem grīdām un virs griestiem: santehnika, elektrība, apkure, ventilācija un izolācija. Pēc tam tiek turpināts ar sienu apdari, grīdu ieklāšanu un krāsošanu, kā arī skapju un citu stiprinājumu uzstādīšanu, kā arī jaunu ierīču pievienošanu. Visbeidzot, ir laiks pievienot detaļas un apdares. 

Virtuves renovācijas idejas — projektē virtuvi ar dienasgaismu 

Plānojot virtuves renovāciju, skaties uz augšu — tieši tā, paskaties uz augšu. Viena no ietekmīgākajām virtuves renovācijas idejām sākas ar jumta logiem un beidzas ar dienasgaismas pārpludinātu virtuvi!  

Mēs mēdzam tikai aplūkot istabu, kad domājam par veidiem, kā uzlabot virtuvi. Mēs redzam visas novecojušās ierīces, neatbilstošās darba virsmas un vietas trūkumu mūsu skapjiem un letēm. Bieži vien mēs aizmirstam plānot vairāk dienasgaismas. Bet mēs esam šeit, lai pateiktu, ko esi palaidis garām! 

Apskati virtuves renovāciju pilnīgi jaunā dabiskā apgaismojumā 

Izmantojot jumta logus, tu vari paplašināt virtuvi tā, kā to nevarētu darīt ne spuldzes, ne visas pasaules krāsas. Ienesot virtuvē dabisko apgaismojumu, tas dos tai nepieciešamo stimulu.  

Jumta logi pārpludinās virtuvi ar dabisku gaismu, kas maksimāli palielinās telpu un piešķirs tai gaišu un modernu sajūtu. Pievienotā dienasgaisma ļaus ieraudzīt māju pavisam jaunā gaismā un uzreiz liks tai justies viesmīlīgākai. 

3 iemesli, kāpēc tev patiks jumta logi virtuvē

Tālāk ir norādīti trīs iemesli, kādēļ virtuves renovācijas projektā vajadzētu iekļaut jumta logus. 

  1. Vietas ietaupījums iebūvējot jumta logus virtuvē, tu vari atbrīvot vietu skapjiem, kur parasti novietotu vertikālus logus.  

  2. Ventilācija: virtuves mēdz radīt smakas, mitrumu un smalkas daļiņas. VELUX ar saules enerģiju darbināmie un elektriskie jumta logi ir lieliski piemēroti virtuves izvēdināšanai un ātrai dūmu un ēdiena gatavošanas smaku likvidēšanai.  

  3. Labāks apgaismojums: dabiskā gaisma pozitīvi ietekmē mūsu veselību, labklājību un produktivitāti. Dienasgaisma padarīs tavu virtuvē pavadīto laiku vēl priecīgāku.

Virtuve ir mājas kodols, tā ir pelnījusi visu iespējamo, tostarp jumta logus.

Saistītie raksti

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.