Pārveido virtuvi ar šiem virtuves dizaina padomiem

Vai tu meklē virtuves dizaina padomus? Padari virtuvi par dzīvīgu, funkcionālu un skaistu telpu, ievērojot tālāk sniegtos padomus.  

Vislabākie virtuves dizaina padomi padara virtuvi par mājas kodolu

Viņi saka, ka virtuve ir mājas kodols. No ātram brokastīs līdz garām sarunām ģimenes maltītes laikā — virtuve ir vieta, kur kūsā dzīve. Daudzi no mums virtuvē pavada neskaitāmas stundas, tāpēc ir svarīgi radīt vietu, kas tev ir tīkama. Labi pārdomāts dizains var palīdzēt to sasniegt. Tālāk esam apkopojuši dažus padomus par virtuves visu piedāvāto iespēju izmantošanu.

Padari savu virtuvi par socializēšanās vietu

Virtuve ir mājas galvenā telpa. Tā ir vieta, kur bieži vien ģimene un draugi sanāk kopā pirms ēdiena pasniegšanas. Tāpēc lieliska ideja ir pārvērst virtuves saliņu par dizaina elementu. Virtuves saliņa nodrošina papildu vietu gatavošanai, darbam, ēšanai un ir vieta, kur socializēties. Aprīko saliņu ar ērtiem pusdienu krēsliem vai bāra krēsliem, lai cilvēki varētu drūzmēties un vairotu kopā pavadīto laiku. 

Viedās ierīces atvieglo dzīvi

Viedie ledusskapji ar iebūvētām atmiņas platēm un iepirkumu saraksta funkcijām, viedās krāsnis, kas uzsilda ēdienu, un virtuves bloki, kas sterilizē virtuves traukus: pēdējo gadu laikā tirgū ir parādījušies daudzi viedie risinājumi. Atvieglo savu ikdienas dzīvi, integrējot viedās ierīces virtuves dizainā. 

Radi izcilu un modernu sajūtu ar dabisko gaismu

Radi modernu virtuvi, kurā iekštelpa saplūst ar ārtelpu. Jumta loga risinājums rada āra sajūta un ienest to iekštelpās, radot relaksējošu un ieskaujošu atmosfēru.

Radi patīkamu vietu, kur atrasties

Padari savu virtuvi par vietu, kur gadiem vēlēsies atgriezties. Iekļaujot virtuves dizainā ilgtspējīgus pasākumus, krāsas, dabisko gaismu un ventilāciju, virtuve ātri vien kļūst par iecienītu telpu tavās mājās.  

Esi ilgtspējīgs — padari pārstrādi vienkāršu

Ilgtspējībai ir jābūt otrai dabai. Tāpēc atkritumu šķirošana ir pēc iespējas vienkāršāka. Plāno vietu atkritumiem: aprīko skapīšus ar atsevišķām atkritumu tvertnēm stiklam, plastmasai un metālam un ar papildu atvilktni vecām avīzēm un citiem iepakojuma materiāliem, kas jāpārstrādā. 

Ļauj virtuvei elpot

Izgaismotas krāsnis, katli un elektriskās ierīces var ātri uzkarsēt virtuvi. Jumta logi virtuves dizainā ir dabisks veids, kā samazināt temperatūru telpā. Ar jumta logiem varat ventilēt vietu dažu minūšu laikā pēc gatavošanas vai ballītes.  

Ļauj krāsām izcelties

Izvēlies krāsas, kas padara tevi laimīgu. Maigi toņi virtuves skapīšiem var vizuāli paplašināt nelielas telpas, un tumšas krāsas ir lieliski piemērotas atmosfēras un personalitātes radīšanai. Noteikti iekļauj daudz dabiskās gaismas savā virtuves dizainā neatkarīgi no tā, kuras krāsas izvēlies. Ļaujot dabiskajai gaismai ieplūst virtuvē, telpa izskatās lielāka un liek krāsām izcelties!  

Daudzi no mums virtuvē pavada neskaitāmās stundas, tāpēc padari to par tīkamu vietu. Labi apsvērts dizains var palīdzēt to sasniegt. 

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.