Izmanto dabisko dienas gaismu, lai padarītu māju gaišāku

Dabiskā saules gaisma ir viens no ikdienas resursiem, kas var patiesi radīt pozitīvu atšķirību mājās. Dabiskās saules gaismas ielaišana mājās ietver daudzas mentālās un fiziskās priekšrocības. 

Radi gaisotni ar dabisko gaismu  

Dabiskā gaisma ir visa pieejamā gaisma no dabiskajiem avotiem, piemēram, saules vai mēness. Izmantojot un ietverot dabisko gaismu mājās kā primāro gaismas avotu, tu vari izveidot skaistu un sirsnīgu gaisotni, kas liks ikvienam justies viegli. 

Izpēti jumta logu maģiskumu

Dienas laikā saule pārvietojas pa debesīm. Tas nozīmē, ka fasādes logi var ierobežot dabisko saules gaismu. Jumta logs ir viens no visefektīvākajiem veidiem, kā ienest vairāk dienas gaismas. Dienas gaisma no augšas var iekļūt mājā, un katra diena ir atšķirīga atkarībā no laikapstākļiem. 

Jauna elpa nelielās istabās

Nelielu telpu izgaismošana vienmēr var būt izaicinājums. Grīdas lampa var aizņemt ļoti daudz vietas, bet ar griestu lampu var nepietikt. Jumta logs var būt nozīmīgs gaismas avots, paverot plašu zonu, kur ieplūst dabiskajai gaismai. 

Nodrošini un ieplāno pietiekamu dienas gaismu

Ja tu grasies uzsākt mājas renovācijas projektu, noteikti realizē to pareizi — neviens nekad nav nožēlojis pārāk daudz dabiskās gaismas! Noteikti nodrošini, ka stiklojums ir vismaz 20% no renovējamās telpas grīdas platības. Noteikti arī ieplāno pietiekamu jumta logu skaitu, lai garantētu labu un līdzvērtīgu gaismas sadali telpā. Atceries, ka vari viegli kontrolēt šo dienas gaismu, kad nepieciešams, izmantojot plašu žalūziju un slēģu klāstu. 

Pārveido savu ikdienu

Vai vēlies atsvaidzināt savu māju? Tā kā attālinātais darbs paliek par biežu tendenci, mēs kā jebkad agrāk pavadām laiku mājās. Būtiski ir radīt lielisku dzīvošanas sajūtu. Viens no veidiem, kā varat pārveidot ikdienas dzīvi iekštelpās ir efektīvi izmantot jumta logus. Jumta logi ienes vairāk dabiskās gaismas. 

Izmanto gaismas priekšrocības no augšas

Dabiskā gaisma veicina hormona melatonīna atbrīvošanos no organisma. Melatonīns ir hormons, kas rada mums nogurumu, tāpēc vairāk dabiskās gaismas mājās palīdz mums gūt enerģiju dienas laikā un labāk gulēt nakts laikā. 

Radi harmoniju ar apkārtni 

Jumta logs savieno māju ar savu dabisko apkārtni un ienes svaigu gaisu. Ja dekorācijās ietver dažus lielus uz grīdas novietotus augus, tu varēsi viegli izjust harmoniju, kas sniegs priekšrocības prātam, ķermenim un dvēselei. 

Papildini gaismu ar dekorējumu

Nodrošini, ka iekštelpu apdare un dekorējumi izcili saskan ar telpu, kas piepildīta ar gaismu. Krāso guļamistabas sienas nomierinošā zaļā un zilā krāsā un skatieties, kā no rīta gaisma plūst, ļaujot jums saudzīgi pamosties. Viesistabā izvēlies gaišākas krāsas, kas padara to par dzīvīgu un gaišu ģimenes telpu, skatiet, ka aicinošais interjers liek ikvienam pavadīt vairāk laika kopā. Noteikti novieto augus tā, lai dienas laikā saņemtu nepieciešamo dienas gaismu! 

Izmantojot un ietverot dabisko gaismu mājās kā primāro gaismas avotu, tu vari izveidot skaistu un sirsnīgu gaisotni, kas liks ikvienam justies viegli.

Saistītie raksti

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.