Izveido darbistabu, kas vairos produktivitāti     

Pandēmijas laikā mums bija jāpielāgo savs darba veids. Iepriekš bija ievērojamāks dalījums starp darbu un mājām. Pēc tam daudzi no mums ķērās pie jaunas realitātes, iekārtojot mājās pagaidu darba vietu. Tagad darbs no mājām ir kļuvis par ikdienu. Ja tu esi pieņēmis darbistabu kā daļu no sava jaunā darba dzīvesveida, nodrošini, ka tava darbistaba ir lieliska!  

Iekārto darbavietu mājās  

Izstrādājot darbistabu, jāņem vērā daudzi faktori. Vai tu strādā no mājām daļēji vai arī tev ir nepieciešams pilnas slodzes darbistaba Kāds ir tavs budžets? Ir svarīgi atbildēt uz šiem jautājumiem, lai tu varētu izveidot sev piemērotu darbistabas vidi. Darbs neoptimālā vidē var ietekmēt produktivitāti un vispārējo labsajūtu, izraisot neefektivitāti un stresu. Slikts vai nepietiekams apgaismojums var samazināt enerģiju un izraisīt acu nogurumu vai galvassāpes.  

Atceries par labiem apgaismojuma apstākļiem  

Labs apgaismojums ir viena no atslēgām, lai padarītu darbistabu efektīvāku un produktīvāku. Strādājot pie galda, tu pavadi lielu daļu sava laika pie ekrāna, kas var izraisīt acu nogurumu, galvassāpes un citus nelielus veselības traucējumus. Iespējams, tu esi pamanījis, ka, strādājot no mājām, tu jūties mazāk produktīvs vai vieglāk apjucis — veicinošs faktors var būt dabiskā apgaismojuma trūkums. Mēģini ienest savā darbvietā vairāk dabiskās gaismas, kas var būt tikpat vienkārša kā rakstāmgalda pārvietošana tuvāk logam. 

Svaigs gaiss atbrīvo prātu  

Svaigs gaiss ir viena no vissvarīgākajām lietām, lai ķermenis un prāts justos enerģiski visas dienas garumā. Noteikti iekārto darbistabu telpā ar lielisku ventilāciju. Ja tas nav iespējams, apsver iespēju pārveidot darbistabu, iekļaujot tajā jumta logu. 

Ar jumta logu, kas ir integrēts mājas birojā, iegūsiet vislabākos apstākļus svaiga gaisa un dabiskās dienasgaismas ziņā. 

Radi produktīvu darbistabu  

Jumta logs var palīdzēt radīt produktīvu darba vidi tavā darbistabā, pievienojot dienasgaismu un nodrošinot lielisku ventilāciju. Saules gaismas iedarbība uzlabo efektivitāti. Tomēr dienasgaisma nedrīkstat apžilbināt tevi. Apsver labas žalūzijas vai slēģus, lai saglabātu gaismu un izvairītos no atspīdumiem. Dažas citas lietas, kas var uzlabot labsajūtu tavā darbistabā, ir lielisks rakstāmgalds un labs krēsls.  

Izmanto piemērotus materiālus 

Neatkarīgi no tā, vai jau ilgus gadus tu strādā no mājām vai tikai tikko esi sācis darbu, laba darbistaba ir obligāta! Ja tev nav milzīgs budžets, iegādājies lietotas mēbeles vai izmēģini savus spēkus mēbeļu pārbūvē. Ja budžets ir lielāks vai ir pieeams laiks un prasmes rīkoties pašam, tu vari atjaunot savu darbistabu un iekļaut jumta logu, lai radītu veselīgāku atmosfēru darba vietā. 

Tagad, kad hibrīddarbs ir ierasts, ir svarīgi izveidot veselīgu un ērtu vietu darbam 

Saistītie raksti

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.