Iedomājies savu vannas istabu ar šīm vannas istabas renovācijas idejām 

Vannas istabas renovācija var būt biedējošs process. Ir jāpieņem daudz lēmumu, un projekta pabeigšanai būs nepieciešama detalizēta plānošana. Taču piešķirt savai vannas istabai elegantu uzlabojumu, ko vienmēr esi vēlējies, būs tā vērts! Tālāk ir sniegts saraksts ar idejām vannas istabas renovācijai, kas palīdzēs plānot procesu un pieņemt pareizos lēmumus.  

Projektē savu sapņu vannas istabu

Ir daudzas lietas, kas jāņem vērā, ja vēlies pārveidot vannas istabu. Vannas istabai jābūt funkcionālai, praktiskai un, vēlams, mazliet greznai. Sapņu vannas istabas projektēšana ir saistīta ar pārdomātu plānu un budžetu. Darba sākšanai izmanto tālāk norādīto ideju sarakstu. 

Vai tu zini savas vajadzības un vēlmes? 

Vispirms izdomā, ko vēlies no vannas istabas renovācijas. Izmanto pašreizējo vannas istabu kā sākumpunktu: kas tev tajā patīk, ko vēlies mainīt un ko var saglabāt? Vannas istabai var nebūt nepieciešama pilnīga pārbūve; dažreiz pietiek ar flīžu, armatūras vai interjera dekoru nomaiņu. Ja tā nav, ir svarīgi sagatavoties, pirms uzsākt šo jauno piedzīvojumu!  

Padomā par kontaktligzdu un elektroierīču izvietojumu, apgaismojuma idejām, uzglabāšanas telpām, logu un jumta logu novietojumu. Var būt dārgi vai pat neiespējami kaut ko mainīt un uzstādīt priekšmetus pēc renovācijas. Labi izplānots dizains var ietaupīt gan laiku, gan naudu.  

Vai tev ir plāns? Un budžets?

Neatkarīgi no tā, vai tava vannas istabas renovācija ir “dari pats” projekts vai tu nolīgsi darbuzņēmēju, lai veiktu darbu, plāns un budžets būs ļoti noderīgi!  

Vannas istabas renovācija ir ieguldījums. Sāc ar budžeta un laika grafika izveidi. Ja darbu veiksi pats, atvēli vairāk laika katrai darbībai un apsver iespēju nolīgt profesionāļus tehniskajiem darbiem, piemēram, santehnikas un elektrības darbiem. 

Detālplānojums arī ļauj darbuzņēmējam vieglāk saprast, ko tu vēlies no renovācijas. Pārliecinies, ka tavs darbuzņēmējs saprot tevi — nepieņem to par pašsaprotamu lietu — un norādi katru plāna daļu. Laikam ejot, veic pārbaudi, lai pārliecināties, ka process atbilst plānam.  

Izmanto šos interjera dizaina padomus, lai maksimāli realizētu vannas istabas renovācijas priekšrocības 

Maza vannas istaba? Domā plaši! Vannas istabas bieži ir mazākas nekā citas mājas istabas, tāpēc realizē plānu, nepārsniedzot budžetu. Apsildāmās grīdas, kuru platība ir mazāka par 100 kvadrātmetriem, var būt par pieņemamu cenu. Viedās dušas un vannas taupa enerģiju un palielina ērtības. Apsver, ar ko tu vari atļauties, nepārsniedzot budžetu, un, ja iespējams, izmantot atkārtoti, pārstrādāt, salabot vai iegādāties lietotu. 

Apskati vannas istabas renovāciju pilnīgi jaunā dabiskā apgaismojumā 

Paskaties uz augšu un saki “sveiki” savai piektajai sienai! Piektā siena, kas pazīstama arī kā griesti, ir vannas istabas nepamanītākā, taču ietekmīgākā siena. Tā ir neizmantota dizaina iespēja, kas spēj pārveidot vannas istabu. Lūk, kāpēc jumta logi ir obligāti jāiekļauj vannas istabas remontdarbu sarakstā.  

Ielaid dabisko gaismu un daudz svaiga gaisa

Piešķir vannas istabai jaunu izskatu un sajūtu ar dabisko apgaismojumu. Dienasgaisma padara telpu dzīvīgu, izceļot sienu un interjera patiesās krāsas. Kad runa ir par spa līdzīgas atmosfēras radīšanu vai greznu vannas istabas dizainu, galvenais ir dabiskais apgaismojums. 

Piešķir vannas istabai dabisko apgaismojumu un svaigu gaisu, iebūvējot vannas istabā jumta logus. VELUX jumta logi pārveidos telpu, neierobežojot privātumu, un nodrošinās daudz svaiga gaisa un ventilācijas. Ielaid tīru gaisu un dienasgaismu, vienlaikus izvadot mitro gaisu. 

3 iemesli, kāpēc tev patiks jumta logi vannas istabā

Dabiskā gaisma palīdz mums uzturēt veselību un labsajūtu. Tās atjaunojošās un pārveidojošās spējas padara mūsu dzīvi gaišāku. Tālāk ir norādīti 3 citi iemesli, kāpēc tev patiks jumta logi savā vannas istabā. 

  1. Privātums: jumta logi ir novietoti uz jumta, tverot saules gaismu, neierobežojot privātumu vannas istabā 

  2. Ventilācija: vannas istabām ir nepieciešama ventilācija, lai tvaiks un kondensāts varētu izplūst. VELUX jumta logi atveras, lai nodrošinātu svaigu gaisu un ventilāciju.  

  3. Labāks apgaismojums: dabiskā gaisma nodrošina tīru, baltu gaismu, kas ir lieliski piemērota, lai sagatavotos iziešanai no mājas.

Lieliska vannas istaba ir funkcionāla, praktiska... un mazliet grezna! Sapņu vannas istabas projektēšana sākas ar pārdomātu plānu un budžetu. 

Saistītie raksti

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.