Projektē darbistabu ar dienasgaismu 

Pēc pandēmijas darbs no mājām ir kļuvis par ierastu dzīves normu daudziem no mums. Pat ja tev patīk hibrīda darba stils — reizēm strādājot birojā, reizēm mājās —, ir būtiski izveidot patīkamu un relaksējošu darba vietu mājās. Vislabākais veids, kā to sasniegt, darba vietā ir nodrošināt daudz dabiskās gaismas. 

3 iemesli, kāpēc iekļaut dienasgaismu savas darbistabas projektā

Vai, strādājot no mājām, tava produktivitāte samazinās? Iespējams, tev nav pietiekami daudz dabiskās gaismas. Labs apgaismojums ir būtisks jebkurai darbistabai. Dabiskajai gaismai ir vairākas priekšrocības, un tā ir būtisks barības vielu avots. Tā palīdz uzturēt modrību un uzlabo darba produktivitāti. 

Galda un griestu lampas ir lieliskas, bet nekas nespēju pārspēt dabisko dienas gaismu. 

Dienasgaisma palielina produktivitāti

Dienas gaismai ir vairākas priekšrocības, vissvarīgākā starp tām ir palielināta produktivitāte. Pētījumos ir uzrādīts, ka, jo vairāk darba dabiskā gaismā, jo augstāks enerģijas līmenis, ja salīdzina ar mākslīgo apgaismojumu. Tāpēc dienas gaisma ir būtiska radošuma stimulācijai.   

Ir arī vairāki veselīgas ieguvumi, kas saistīti ar dabisko gaismu. Patiesībā pētījums uzrāda, ka, ja 30 minūtes dienā esam saules gaismā, mēs varam labāk tikt galā ar stresu un nemieru. Vispārējais labklājības palielinājums garantēs labākas iespējas koncentrēties.  

Tavs prāts pateiksies par svaigu gaisu

Atbilstoša ventilācija ir būtiska veselīga iekštelpu klimata uzturēšanai. Svaigam gaisam ir daudz priekšrocību: tas liek mums justies laimīgākiem, stiprina mūsu imūnsistēmu un palīdz smadzenēm darboties labāk.  

Ar labāku apgaismojumu tu izvairīsies no acu sasprindzinājuma

Mākslīgā gaisma parasti ir ietonēta zilā vai dzeltenā krāsā, bet dabiskā gaisma nodrošina skaidru, baltu gaismu, kas rada mazāk ēnu. Dabiskā gaisma palīdz mums saskatīt skaidrāk, nesasprindzinot acis. Ikviens, kurš skatās uz mākslīgo gaismu no datora ekrāniem, zina, kādu spriedzi tas var atstāt uz acīm. Acu sasprindzinājums ir tieši saistīts ar datora redzes sindromu (DRS), kas var radīt diskomfortu. Pētījumā ir apliecināts, ka ir iespējams nozīmīgi samazināt DRS ar plašāku dienas gaismas pieejamību.  

Izvēlies pareizos logus darbistabai

Ir vairāki apsvērumi, kas jāizdara, izvēloties vislabāko dienas gaismas risinājumu tavai darbistabai. Tālāk ir sniegti daži norādījumi, kas jāapsver... 

VELUX solāri vai elektriski vadāmie jumta logi 

VELUX elektriskos un solāros produktus var viegli aprīkot ar iepriekš pārī savienotu vadības slēdzi, ietverot lietus sensoru, kas automātiski aizver jumta logu, kad sāk līt. Modernizējiet ar VELUX ACTIVE with NETATMO, lai darbinātu logus no tālruņa un automātiski regulētu iekštelpu klimatu (tostarp temperatūras un CO2 līmeni) ar viedo iekštelpu klimata sensoru. 

Palielini apgaismojumu darba vietā ar līdzās novietotiem risinājumiem

Līdzās novietotais risinājums vairo apgaismojumu darbistabā. Piedāvājot divas reizes vairāk dienasgaismas nekā atsevišķu jumta logu, tas pilnībā pārvērtīs darba vietu par gaišu, ieskaujošu vietu, kas veicina produktivitāti un spēju koncentrēties. 

VELUX jumta balkons — ieturi pārtraukumu uz balkona

Tu vari iziet uz sava privātā balkona. Ieturi kafijas pauzi un ieelpo svaigu gaisu, stāvot uz VELUX jumta balkona. Izveido saikni ar āru un radi unikālu darbistabu; darbs no mājām vairs nekad nebūs tāds pats.  

VELUX žalūzijas un slēģi

Pievieno žalūzijas, kas piedāvā elastīgu apgaismojumu un kontroli pār privātumu. Izvēlies starp 16 krāsām un dažādiem caurspīdīguma līmeņiem. Ideālai dizaina saskaņošanai aptuveni 1800 RAL krāsas ir pieejamas izvēlei no mūsu Color by You žalūziju piedāvājuma. Elektriskās vai solārās žalūzijas un slēģi ir ieteicami neaizsniedzamiem jumta logiem — un maksimālai ērtībai. 

VELUX ACTIVE with NETATMO — kontrolē savus darbistabas logus savā lietotnē 

VELUX ACTIVE with NETATMO ir mūsu viedā, automatizētā iekštelpu klimata kontroles sistēma, kas darbina VELUX solāros vai elektriskos jumta logus, žalūzijas un slēģus, izmantojot tikai savu viedtālruni. VELUX ACTIVE uzrauga temperatūru, mitrumu un CO2 līmeni, lai nodrošinātu, ka telpa tiek regulāri vēdināta.  

Galda un griestu lampas ir lieliskas, bet nekas nespēju pārspēt dabisko dienas gaismu. 

Saistītie raksti

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.