Izmanto šīs pārveidošanas idejas pēc iespējas efektīvāk

Mēs pavadām daudz laika savās guļamistabās. Tur mēs sākam un beidzam savu dienu, kā arī mēs uzlādējam savu ķermeni un prātu. Tas nozīmē, ka guļamistabai ir jāatbilst daudzām vajadzībām. 

Guļamistabas pārveidē ir jāņem vērā daudzas lietas. Mēs esam izveidojuši ideju sarakstu, lai tu varētu sākt renovācijas projektu un maksimāli izmantot guļamistabas priekšrocības. 

Projektē savu sapņu guļamistabu

Ir daudzas lietas, kas jāņem vērā, ja vēlies pārveidot savu guļamistabu. Kā tam vajadzētu izskatīties? Kā tu vēlies izveidot optimālu vidi labam miegam? Kā ar budžetu? Vai vari palielināt savas mājas tālākpārdošanas vērtību, veicot guļamistabas renovāciju? Lai tev viss būtu vieglāk, esam izveidojuši sarakstu ar lietām, kas jāņem vērā, projektējot sapņu guļamistabu. 

Sāc ar savu vajadzību un vēlmju sarakstu

Guļamistabas ir saistītas ar interjera dizainu: audumiem, krāsām, augiem un tapetēm. Daudz ko var izdarīt, mainot dekorācijas, taču dažām lietām ir nepieciešams plašāks remonts. Ja guļamistaba ir pārāk šaura vai tumša vai nepieciešama jauna grīda, apsver guļamistabas pārveidošanu. 

Sāc, noskaidrojot, kas tev ir svarīgs guļamistabā. Kas ir nepieciešams? Kur var piekāpties? Ļauj sarakstam ar vajadzībām un vēlmēm būt par pamatu procesam. 

Izstrādā budžetu un apsver tālākpārdošanas vērtību

Kad būsi sapratis, kā vēlies pārveidot guļamistabu, tev jāapsver renovācijas budžets. Guļamistabu bieži var atsvaidzināt ar vienkāršiem trikiem, piemēram, jaunu krāsu un mēbelēm. Tomēr, ja vēlies nelielu vai vienkāršu telpu pārveidot par greznu saimnieku guļamistabu, bieži vien tam jānolīgst darbuzņēmējs, kas veic ievērojamus renovācijas darbus. Atkarībā no izmaiņām, ko vēlies veikt guļamistabā, jau pašā procesa sākumā ir jāizstrādā budžets. 

Ja plāno uzsākt ievērojamu guļamistabas renovāciju, padomā par to, kā renovācija var palīdzēt palielināt mājas kopējo vērtību. 

Investē kvalitatīvos interjera dizaina produktos

Kad esi izveidojis sarakstu ar to, ko iztēlojies savas guļamistabas renovācijai, tu vari sākt domāt par interjera dizainu. Daudzi faktori ietekmē mierīgu nakts miegu; ieguldot kvalitatīvā interjerā, tas var būtiski mainīties. Mums ir daži ieteikumi, kā tu vari labi izgulēties.  

  • Atrodiet sev piemērotu matraci. Lai gan jauns matracis var būt dārgs ieguldījums, tas ir būtisks miegam. 

  • Izvēlies labu spilvenu. Kopā ar matraci arī spilvens ir būtisks labam miegam. Palūdz savam vietējam gultas mazumtirgotājam palīdzēt atrast pareizo spilvenu. 

  • Jauna krāsa sniegs ievērojamu ieguldījumu! Dažas lietas, piemēram, svaiga krāsas kārta, var pārveidot telpu. Izvēlies krāsu, kas tev šķiet nomierinoša. Tas palīdzēs tev iegūt mierīgāku nakts miegu. 

Ja iespējams, izmanto lietas atkārtoti, pārstrādā un salabo vai iegādājies lietotu.  

Guļamistaba ir vieta, kur tu atgūsti enerģiju — maksimāli izmanto tās priekšrocības ar dabisko dienasgaismu

Pretēji populārajam uzskatam, nevis tumsa palīdz mums gūt naktsmieru; bet gan gaisma. Saule palīdz regulēt mūsu diennakts ritmu un informē ķermeni, kad gulēt un mosties. Ielaižot guļamistabā dabisko gaismu, ķermenim ir līdzsvarota miega loka dāvana.  

Neielaiadies kompromisos, kad tas attiecas uz dabisko apgaismojumu un labu ventilāciju

Dabiskā gaisma ir bagāta ar bagātinošiem vitamīniem un priekšrocībām, un tā palīdzēs uzlabot tavu vispārējo veselību un labsajūtu. Izveido labu gulēšanas vidi savā guļamistabā ar jumta logiem. Izmantojot jumta logus, tev nebūs jāuztraucas par privātuma problēmām to iebūvēšanas leņķa dēļ. Tu vari uzturēt savu guļamistabu labi vēdināmu visu diennakti.  

Padomā par saikni starp iekštelpu un ārtelpu 

Iedomājies, ka guli savā gultā un skaties uz zvaigznēm. Izklausās labi? Mēs arī tā domājam. Atver savus griestus zvaigžņotajām nakts debesīm un izbaudi saullēkta skaistās krāsas ar jumta logiem. Ļauj iekštelpai saplūst ar āru savā guļamistabā, lai lieliski sāktu un pabeigtu dienu! 

Pretēji populārajam uzskatam, nevis tumsa palīdz mums gūt naktsmieru; bet gan gaisma. 

Saistītie raksti

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.