Vai tu apsver jaunus vannas istabas logus? Lūk, kāpēc jumta logi ir lieliska ideja

Vannas istaba daudzās mājās ir atstāta novārtā. Iespējams, tu jau zini, ka mēs pavadām līdz pat pusi savas dzīves savās guļamistabās; vai esi apsvēris, cik lielu daļu savas dzīves tu pavadi vannas istabā?

3 iemesli, kāpēc vannas istabā ir jāiebūvē jumta logi

Vispārējā aplēse ir tāda, ka tu pavadāt savā vannas istabā 1 stundu un 42 minūtes nedēļā. Tas vien ir lielisks iemesls, lai pārveidotu savu vannas istabu par aicinošu un mājīgu vidi, kurā tev patīk pavadīt laiku. Veidojot krāšņu vannas istabu, jumta logi ir lielisks papildinājums. 

Jumta loga iekļaušanai vannas istabā ir daudz priekšrocību. Uzzini, kādi ir nozīmīgākie ieguvumi no jumta loga tavā vannas istabā.  

Dabiskā gaisma, nepasliktinot privātumu

Jumta logs sniegs tev pilnīgu privātumu, novietojot to augstu uz jumta. Tas nodrošina lielāku privātumu un komfortu vannas istabā nekā tradicionālie vertikālie vannas istabas logi.  

Padara vietu vizuāli lielāku

Vannas istaba reti ir viena no lielākajām telpām mājā. Visticamāk, vannas istaba ir viena no mazākajām telpām, un tāpēc to var būt grūti dekorēt un apgaismot. Ar jumta logu varat realizēt abus. Jumta loga augstums un izvietojums padarīs telpu plašāku. Ja logs ir integrēts jumtā, dabiskā dienas gaisma piepildīs vannas istabu, piešķirot tai aicinošu izskatu un gaisīgu atmosfēru.  

Svaigs gaiss un ventilācija

Mazgājoties dušā, vannas istaba kļūst mitra, kur būtisks svaigs un atbilstoša ventilācija. Vannas istabas klimats pasliktinās nepilnvērtīgas ventilācijas gadījumā. Liels vannas istabas logs, kuru var atvērt pēc dušas, ļaus cirkulēt gaisam labākai iekštelpu videi.  

Izvēlies pareizos logus vannas istabai

Izvēloties pareizos vannas istabas logus, ir daudz kas jāņem vērā. Ja gala mērķis ir iegūt vairāk dienasgaismas vannas istabā, tad tev ir jāsaprot telpas orientācija. Izmantojot šīs zināšanas, tu vari aprēķināt loga optimālo novietojumu. Runājot par ventilāciju, augsti novietots jumta logs var uzņemt vairāk gaisa, tādējādi uzlabojot cirkulāciju.    

Elektriskie jumta logi — viegla piekļuve dabiskajai dienasgaismai  

Elektriskie vai ar saules enerģiju darbināmie jumta logi ir ideāls risinājums mazākām vannas istabām. Šaura vai maza vannas istaba var justies šaurāka. Lai to novērstu, logs var atvērt telpu, taču tas ir jāuzstāda piemērotā augstumā, garantējot pilnīgu privātumu. Šeit noder ar saules enerģiju darbināms vai elektriskais jumta logs, jo to varēs atvērt un aizvērt attālināti, izmantojot vadības slēdzi vai viedtālruni. 

Pārliecinies, ka tavi jumta logi spēj izturēt tvaiku!

Ieplānojot jumta logu, pārliecinies, vai tavai istabai izvēlies pareizo iekšējo apdari. Visas šīs karstās vannas var padarīt vannas istabu par ļoti mitru telpu, tāpēc apsver iespēju izvēlēties jumta logu ar mitrumizturīgu poliuretāna apdari. VELUX baltajam poliuretāna jumta logam ir moderna baltā apdare, ko tev būs viegli kopt, tīrīt un turēt sausu. 

Žalūzijas un slēģi  

Runājot par logiem, privātums vienmēr ir jāņem vērā. Ja no tavas vannas istabas loga ir redzamas līnijas, izvēlies horizontālās žalūzijas. Tās ir diskrētas, nodrošinot jums privātumu vannas istabā. Mūsu žalūzijas ir mitrumizturīgas, tāpēc tās ir lieliski piemērotas vannas istabai.  

VELUX ACTIVE with NETATMO — kontrolē savus logus un iekštelpu klimatu

VELUX ACTIVE ir mūsu viedais automatizētais iekštelpu klimata kontroles risinājums, lai darbinātu VELUX ar saules enerģiju darbināmos un elektriskos jumta logus, žalūzijas un slēģus.  

VELUX ACTIVE sniedz pārskatu par tavu iekštelpu gaisa kvalitāti un uzrauga temperatūru, mitrumu un CO2 līmeni, lai nodrošinātu, ka tava istaba tiek regulāri vēdināta.    

Vispārējā aplēse ir tāda, ka tu pavadi savā vannas istabā 1 stundu un 42 minūtes nedēļā. Tas vien ir lielisks iemesls, lai pārveidotu savu vannas istabu par aicinošu un mājīgu vidi, kurā tev patīk pavadīt laiku.  

Saistītie raksti

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.