Kā labiekārtot guļamistabu labākam miegam

Kvalitatīvs miegs ir būtisks mūsu labklājībai. Tāpēc mums ir jānosaka par prioritāti guļamistabas iekārtošana optimālam miegam. Nekonsekvents miegs var negatīvi ietekmēt veselību. Ir tik daudz lietu, ko vari darīt, lai uzlabotu guļamistabu labākam miegam nakts laikā. 

Radi mierpilnu vidi savā guļamistabā ar tālāk norādītajiem 4 padomi par labāku miegu  

Krāso guļamistabu nomierinošās krāsās 

Guļamistabai ir jābūt nomierinošai vietai. Viens no vieglākajiem veidiem, kā padarīt guļamistabu relaksējošāku, ir nokrāsot sienas nomierinošās krāsās. Zaļš tonējums ir ideāls. Šāda krāsa rada nomierinošu un atsvaidzinošu sajūtu. Purpursarkanās krāsas gaišākie toņi, piemēram, lavanda, ir lieliski piemēroti cīruļiem un rada atjaunojošu efektu. Kāpēc gan neiemīlēties bagātīgā lavandas laukā? Mierpilns pelēkais tonis ir izcili piemērots, ja vēlies minimālismu. Pelēkā krāsa ir lieliski piemērota mazākām guļamistabām, jo tā padara telpu gaišāku, vienlaikus garantējot neitrālu atmosfēru.

Dabiskas mēbeles

No dabiskiem materiāliem izgatavotas mēbeles nodrošina guļamistabai atslābinošu gaisotni. Mēbeles, kas izgatavotas no dabīgiem materiāliem, ļauj vairāk saplūst ar darbu, kas rada nomierinošu efektu. Apsver koka, bambusa vai rotangpalmas mēbeļu izvietošanu telpā. Siltas, maigas krāsas pirms miega ļauj justies viegli. Atrodi materiālu, kas piesaista tevi, liek justies atslābinātiem un veicina mierpilnu miegu.

Dabiski audumi

Guļot gultā, tev ir jābūt ieskautam mīkstā segā un lina gultasveļā, kas veicina labāku miegu. Dabiskie audumi, piemēram, kokvilna, simtiem gadu ir izmantoti tekstilmateriāliem. Kokvilna ir mīksts, elpojošs materiāls, ko ir viegli kopt. Kokvilna savāc mitrumu, tāpēc, ja nakts laikā tev ir karsti, šī var nebūt labākā izvēle. Ja nakts laikā svīsti, lina audums ir lieliski piemērots tavai gultai. Tas ir elpojošs, mīksts un atvēsinošs materiāls, kas ir lieliski piemērots siltām vasaras naktīm. Zīds, kas ir nedaudz dārgāks, ir mīksts, izgatavots no spēcīgām šķiedrām un ir labs izolētājs.

Pievieno augus

Augi ir ne tikai skaists papildinājums jebkurai telpai, bet arī var palīdzēt attīrīt gaisu un samazināt toksīnus. Svītrainā sansevjēra ir viens no retajiem istabas augiem, kas nakts laikā pārvērš oglekļa dioksīdu skābeklī. Tas skan kā maģija. Tā ir tikai daba visā savā krāšņumā. Svītrainā sansevjēra ir NASA sarakstā kā viens no 10 vislabākajiem gaisu attīrošajiem augiem. Tā arī lieliski izskatās.

5 iemesli, kāpēc guļamistabā ir jāiebūvē jumta logi

Labāka gaisa kvalitāte un ventilācija

Atbilstoša ventilācija ir ļoti svarīga, lai uzturētu labu iekštelpu gaisa kvalitāti. Svaigam gaisam ir daudz priekšrocību: tas liek mums justies laimīgākiem, stiprina mūsu imūnsistēmu un palīdz smadzenēm funkcionēt labāk. Ar jumta logu guļamistabā ir iespējams uzlabot svaiga gaisa plūsmu mājā, atverot logus otrā mājas pusē. Svaigs gaiss ir viegls veids, kā nodrošināt veselīgu iekštelpu vidi.

Ienes telpā dabu

Jumta logi guļamistabā ienes telpā dabu. Ar vairāk dabiskās gaismas, zvaigžņotām debesīm, svaigu gaisu, dziedošiem putniņiem, bērnu rotaļu skaņām vai zvanošiem baznīcas zvaniem tu būsi tuvāk dabai, kas uzlabos miegu.

Palīdz kontrolēt miega režīmu

Dabiskā gaisma palīdz atkārtoti līdzsvarot diennakts ritmu mūsu miega ciklu, lai naktī varētu labāk atpūsties un diena būtu produktīvāka. Saule stimulē ķermeni ražot melatonīnu un līdzsvarot diennakts ritmu.

Mosties ar dabisko dienasgaismu, izmantojot VELUX ACTIVE with NETATMO

Vai no rīta jūties noguris? Iemesls tam var būt tāds, ka no tālruņa modinātāja pamostaties piķa melnā telpā. Smadzenes joprojām guļ. Pakāpeniski ielaižot saules gaismu guļamistabā, smadzenes liek mosties.

Ar VELUX ACTIVE with NETATMO varat iestatīt modinātāju līdz ar saullēktu, kā arī uzraudzīt gaisa kvalitāti ar telpas sensoru. Iestati personīgās vēlmes ar VELUX viedo mājas risinājumu.

Vairāk gaismas, nepasliktinot privātumu

Vairums no mums vēlas privātumu savā guļamistabā. Jumta logi nodrošina dabiskāku gaismu, neapdraudot privātumu. Divi zaķi ar vienu šāvienu.

Svaigs gaiss piedāvā plašu priekšrocību klāstu: tas liek mums justies laimīgākiem, stiprina mūsu imūnsistēmu un palīdz mūsu smadzenēm darboties labāk.

Saistītie raksti

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.