Idejas bērnu istabām — radi perfektu vietu saviem bērniem

Jautras un iedvesmojošas telpas izveide bērnam ir aizraujošs process jums abiem. Ir tik daudz lietu, ko var darīt, lai pārvērstu bērna istabu par radošu un funkcionālu telpu.  

Bērna istabai vajadzētu veicināt attīstību un mācīšanos, kā arī iedrošināt daudz smieties. Ir tik daudz radošu risinājumu; var būt grūti izvēlēties! Mēs esam atvieglojuši šo procesu, piedāvājot tālāk norādītās bērnu istabu idejas.  

5 padomi, kā radīt dzīvīgu un rotaļīgu telpu bērnam

Krāso istabu bērna mīļākajā krāsā 

Sāksim ar vieglāko — krāsām! Visticamāk, ka bērnam ir mīļākā krāsa. Tu vari radīt sienas gleznojumu ar kalna grēdu, mākoņiem, dzīvniekiem vai ainavu. Izkrāso istabu un radi mājīgu sajūtu. Izvēlieties delikātus toņus, lai telpā saglabātu gaišumu un atvērtumu. Dzeltenie toņi ir jauki un uzmundrinoši. 

Izvelies jautras tapetes  

Tu vari izvēlēties dekorus ar pievilcīgām un dzīvīgām tapetēm. Ir vairākas neierobežotas iespējas darīt ko jautru un unikālu. Ja tu vēlies likt pie sienas kaut ko spīdīgu vai mirdzošu, apsver to likt tikai pie vienas sienas.  

Esi radošs (tāfeles siena, piederumu plāksne, hobiju izkārtošana) 

Ja bērnam patīk zīmēt uz sienām, kāpēc gan neizveidot tāfeles sienu? Tā ir pilnīga brīvība bērnam: visa iemīļotā zīmēšana ar visām varavīksnes krasām. Cita iespēja ir piederumu plāksnes siena. Tas ir elastīgs veids, kā ļauj bērnam izlemt, kā viņš vēlaties iekārtot savu istabu.   

Iekārto bērnam hobiju aprīkojuma stūrīti. Tas būs jautri visiem! 

Izstādi bērna mākslas darbus

Ļauj bērnam būt galerijas zvaigznei. Izstādi viņa zīmējumus pie sienām un vēro lepnumu bērna sejā. Izkrāso rāmjus un dekorē tos ar gliemežvākiem, makaroniem vai spīdumiem! 

Esi radošs ar plauktiem un mantu glabātavām  

Esi radošs ar plauktiem un mantu glabātavām. Veido, krāso un dekorē plauktu un glabāšanas sistēmas. Atdzīvini savas praktiskās prasmes un ļauj bērnam palīdzēt. 

3 saules gaismas priekšrocības

Saules gaisma padara mūs priecīgākus  

Saules gaisma uzlabo garastāvokli, palīdz koncentrēties mācību laikā un regulē diennakts ritmu. Tāpēc saules gaisma padara mūs priecīgākus, gudrākus un veselīgākus. Iekārto bērna rotaļu vai mācību zonu tuvu logam, lai bērns var saņemt dienas gaismu un svaigu gaisu, kad nepieciešams.  

Labāks miegs  

Dienas laikā bērni ir ļoti aktīvi. Kvalitatīvs miegs ir būtisks bērniem; viņiem ir jāguļ 9 līdz 13 stundas (gulēšanas ilgums atšķiras atbilstoši vecumam). Dabiskā dienas gaisma un kvalitatīvs miegs iet roku rokā. Augsts dienas gaismas līmenis ļauj mums regulē miega/pamošanās ciklu un modrības līmeni. Samazināts apgaismojums vakarā un tumša telpa veicina miegu nakts laikā.    

Veselīgs iekštelpu klimats 

Atbilstoša ventilācija ir ļoti svarīga, lai uzturētu labu iekštelpu klimata kvalitāti. Svaigam gaisam ir daudz priekšrocību: tas liek mums justies laimīgākiem, stiprina mūsu imūnsistēmas un palīdz smadzenēm funkcionēt labāk. Ar jumta logu guļamistabā ir iespējams uzlabot svaiga gaisa plūsmu mājā, atverot logus otrā istabas pusē. Svaigs gaiss ir viegls veids, kā nodrošināt veselīgu iekštelpu vidi.  

Radi veselīgu istabu, kas pilna ar gaismu no VELUX jumta logiem

Ielaid gaismu un nodrošini privātumu

Jumta logu iebūvēšana bērna guļamistabā ir fantastisks veids, kā ienest dienas gaismu. Ne tikai tas var ietaupīt precīzu vietu sienas, kur parasti atrastos logs, bet jumta logs atrodas vietā, kur var ieplūst vairāk dienas gaismas, kad saule dienas laikā pārvietojas, kas nozīmē, ka bērna istabā ieplūdīs dienas gaisma vairāku stundu garumā. Jumta logi ir arī lieliski piemēroti tam, lai ļautu ieplūst dienas gaismai, neapdraudot privātumu, jo tos var novietot augstāk pie sienas. 

Uzstādi žalūzijas labam nakts miegam 

Kamēr dienas gaisma ir lieliska dienas laikā, tu noteikti nevēlies, la jaunā cilvēka miegs tiktu iztraucēts pārāk agri no rīta! Visus VELUX jumta logus var iebūvēt ar gaismu necaurlaidīgām ruļļveida žalūzijām, lai uzturētu telpā pilnīgu tumsu, līdz brīdim, kad jāceļas. VELUX gaismu necaurlaidīgās ruļļveida žalūzijas ir pieejamas arī ar elektrisko un solāro darbību, ja jumta logi nav aizsniedzami. 

Bērna istabai vajadzētu veicināt attīstību un mācīšanos, kā arī iedrošināt daudz smieties. Ir tik daudz radošu risinājumu; var būt grūti izvēlēties! 

Saistītie raksti

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.