Iedomājies savu dzīvojamo istabu ar šīm dzīvojamās istabas renovācijas idejām 

Dzīvojamā istaba ir mājas centrs. Šeit mēs esam lielāko daļu sava laika mājās, pavadot laiku kopā ar ģimeni un draugiem vai saritinoties uz dīvāna. kamēr skatāmies iecienītāko TV seriālu. Ir svarīgi maksimāli izmantot šo telpu, it īpaši, ja tu veic renovāciju! Tālāk ir sniegts ideju saraksts, kas palīdzēs plānot dzīvojamās istabas renovāciju. 

Projektē savu sapņu viesistabu 

Ja esi tāds pats kā vairums no mums, tuvēlies, lai tava dzīvojamā istaba būtu gaiša un atvērta, kā arī ērta pulcēšanās vieta. Bet kā tam vajadzētu izskatīties? Kā izveidot optimālu vidi kopā būšanai? Kā ir ar renovācijas budžetu? Izveido savu sapņu dzīvojamo istabu, izmantojot tālāk minētās idejas.  

Kādas ir tavas vēlmes un vajadzības?

Pirms uzsāc viesistabas remontu, sastādi vēlmju un vajadzību sarakstu. Tu vari izmantot savu pašreizējo dzīvojamo istabu kā sākumpunktu: kas tev tajā patīk, ko vēlies mainīt un ko var saglabāt? 

Tava dzīvojamā istaba ir jāpielāgo dzīvesveidam. Nosakot prioritāšu sarakstu, atceries plānot grīdas segumu, apgaismojumu, mēbeles un elektroniku — gan audio, gan vizuālo. 

Izlem par interjera dizaina stilu

Interjera dizains spēj padarīt telpas pievilcīgākas un uzlabos telpu, padarot to labāk piemērotu mērķim. Ja telpa ir labi izprojektēta, tā ne tikai izskatās labi; tas nodrošina, ka viss telpā pilda savu funkciju.  

Tu vari apsvērt viesistabas pārveidošanu atbilstoši noteiktam interjera dizaina stilam. Izcel telpu ar elegantu minimālisma stilu, piešķir tai modernu sajūtu ar izteiksmīgām līnijām un vienkāršu krāsu paleti vai meklējiet klasiskāku izteiksmi ar dziļumu, slāņošanos un dimensiju. Interjera dizaina stils ir lielisks veids, kā parādīt savu personību, un lielisks sākumpunkts mēbeļu un krāsu izvēlei. 

Padomā par savu renovācijas plānu... un budžetu

Neatkarīgi no tā, vai gatavojies remontēt viesistabu vai citu istabu savā mājā, vienmēr izstrādā plānu un budžetu. 

Ja remontdarbus plāno veikt pats, atvēli vairāk laika katrai darbībai un apsveri iespēju nolīgt profesionāļus tehniskajiem darbiem, piemēram, elektriskajiem darbiem. Ja vēlies nolīgt darbuzņēmēju, nedomā, ka esat vienā pusē; norādi katru plāna daļu, pēc tam turpini pārbaudi, lai pārliecinātos, ka viss notiek atbilstoši mērķim.  

Plāna izstrāde procesa sākumā būs par ievērojamu priekšrocību budžetam un darbuzņēmējam. 

Ieraugi savu dzīvojamo istabu pilnīgi jaunā dabiskā apgaismojumā

Nekas neļauj telpai justies tik viesmīlīgai kā dienasgaisma. Ienesot viesistabā vairāk dabiskā apgaismojuma, tiks palielināta telpa un tā izskatīsies lielāka. Jumta logu pievienošana dzīvojamās istabas renovācijas plānam ir lēmums, kuru nenožēlosi! 

Radi jaunu fokusa punktu ar dabisko apgaismojumu

Interjera dizaina fokusa punkts pievērsīs uzmanību un piešķirs viesistabai estētisku vērtību. Viss, kas tev ir jādara, ir jāpaskatās uz augšu! Virs sevis tu atradīsi neizmantotu potenciāla sienu: griestus! Izveido kontaktpunktu, izmantojot šo bieži aizmirsto “piekto sienu”. Uzstādi skaistas koka sijas, krāso griestus izteiksmīgā krāsā vai pievieno jumta logus, lai izveidotu cita veida fokusa punktu interjera dizainā. 

Pārveido savu telpu, ļaujot tajā ieplūst dienasgaismai un iegūstot skaistu skatu uz debesīm, iebūvējot jumta logus. Dabiskā gaisma izcels sienu un mēbeļu patiesās krāsas un atdzīvinās telpu, kad saule maina pozīciju visas dienas garumā. 

3 iemesli, kāpēc tev patiks jumta logi savā viesistabā

Dabiskā gaisma stiprina mūsu veselību un labklājību. Tās restaurācijas un pārveidojošās spējas padara mūsu dzīvi gaišāku. Šeit ir 3 citi iemesli, kāpēc tev patiks jumta logi savā dzīvojamā istabā: 

  • Funkcionalitāte: jumta logi ir novietoti uz tavas mājas jumta, ļaujot telpai spēlēties ar interjeru, nekad neaizsedzot dabisko gaismu. 

  • Zemas izmaksas par elektrības rēķinu: dienasgaisma apgaismo tavu istabu ar bezmaksas enerģiju, ietaupot naudu par elektrības rēķinu. 

  • Gaismas kontrole: gaišs vai tumšs? Tu vari pilnībā kontrolēt VELUX jumta logu, ja tas ir savienots pārī ar VELUX žalūzijām. 

Pirms esi uzsācis veikt viesistabas remontu, izveido vēlmju un vajadzību sarakstu. Izmanto savu pašreizējo dzīvojamo istabu kā sākumpunktu: kas tev tajā patīk, ko vēlies paturēt un ko mainīt?   

Saistītie raksti

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.