Kas jāņem vērā, plānojot jumta logus savā mājā?

1. Logu novietojums var ietekmēt telpu apgaismojumu

Tavas mājas dienasgaismas sniegumu var uzlabot ar jumta logu skaitu un to novietojumu. Līdzīgos apstākļos jumta logi nodrošina vismaz divas reizes vairāk gaismas nekā tāda paša izmēra vertikālie logi. Papildus tam, ka jumta logi nodrošina vairāk dienas gaismas, tie nodrošina arī lielāku sienu spilgtumu un samazina atspīduma risku.

Logi, novietojums un kombinācija ietekmēs dienas gaismas sadalījumu un skatu uz ārpusi. Dažādās telpās logus var uzstādīt dažādos augstumos, jo tos var atvērt manuāli vai elektriski ar tālvadības pulti. Atkarībā no jumta logu izvietojuma un jumta slīpuma tu vari izvēlēties jumta logus ar eņģi pa vidu vai augšā.

2. Logu materiāli dažādās telpās var atšķirties

Jumta logu rāmja materiāla izvēle ir īpaši svarīga tādās telpās kā vannas istaba un virtuve, kur logi var tikt bojāti lielāka mitruma un temperatūras svārstību dēļ. Šādām telpām ieteicams izvēlēties poliuretānu, kas ir mazāk jutīgs pret mitrumu.

3. Termiskais komforts

Vai zināji, ka ar pareizu jumta logu izvietojumu tu vari sasniegt siltuma komfortu visos četros gadalaikos un pat iztikt bez gaisa kondicionēšanas sistēmas? Iegūsti bezmaksas enerģiju un siltumu no saules ar vairāk saules gaismas ziemā, un vasarā nodrošini vēsas telpas, prasmīgi izmantojot slēģus un žalūzijas. Tādā veidā tu savās mājās jutīsies labi un ietaupīsi daudz enerģijas.

4. Atjaunojamā enerģija tavām mājām

Jumta logu izvietojums jāpielāgo jumta formai. Izmantojot dažādus risinājumus un jumta logu kombinācijas, tu vari tos viegli apvienot ar saules paneļiem un ražot atjaunojamo enerģiju savam mājoklim.

Kāda veida jumta logi tev būs vispiemērotākie?

Daudzi risinājumi var ietilpt uz katra jumta un virs katras istabas un pārvērst tavu jauno māju par sapņu māju. Uzzini, kāda veida jumta logs tev būtu vispiemērotākais.

Maksimāli izmanto savus jaunos jumta logus

Kombinējot divus vai vairākus jumta logus, tu vari izveidot plašas telpas ar vairāk gaismas un lielisku skatu!

Atklāj jaunu pieredzi un savas jaunās mājas dimensijas ar VELUX jumta balkonu.

No debesīm līdz dinamiskajām ielām. Ar VELUX L formas logu kombinācijām tu vari redzēt visu.

Ar VELUX jumta terases logu tava dzīvojamā istaba un terase apvienojas skaistā un vienotā telpā.