Telpas apgaismojums bērniem: izmanto dienasgaismu no augšas

Iedvesmo izaugsmi, mācīšanos un radošumu, iebūvējot jumta logus bērnistabā. Jumta logu pievienošana var uzlabot bērnu miegu, palīdzēt viņiem koncentrēties un radīt veselīgu, rotaļīgu vidi daudzus gadus uz priekšu. Ja vēlies izveidot jautru un iedvesmojošu istabu saviem bērniem, maksimāli izmanto savu “piekto sienu” (t. i., griestus), iebūvējot jumta logu, lai sniegtu viņu telpai vislabāko iespējamo apgaismojumu.  

3 iemesli, kāpēc bērnistabā nodrošināt dienasgaismu  

Ir daudz labu iemeslu, kāpēc tev patiks jumta logi bērnistabā. Apskatīsim tos tālāk. 

1. Veicini savu veselību

Vai tu zini, ka dienasgaisma veicina acu attīstību bērniem un jauniešiem? Nodrošinot bērniem ar pēc iespējas vairāk dienasgaismas jau no mazotnes, tu vari palīdzēt viņiem attīstīt veselīgas acis. 

2. Labāks miegs

Dienasgaisma palīdz noteikt ķermeņa diennakts ritmu (aizmigšanas/mošanās ciklu) un ļauj smadzenēm apzināties, kad mums ir laiks iemigt un celties. Ar VELUX jumta logiem tu vari pārvērst guļamistabu par skaistu, gaišu vietu, kur ar prieku sākta un beidzat dienu. Palīdzi saviem bērniem labāk gulēt, projektējot istabu ar dienasgaismu.

3. Veicini veselīgu izaugsmi

Dienasgaismas iedarbībai ir daudz neticamu priekšrocību gan fiziski, gan garīgi. Dienasgaisma ietekmē arī serotonīna ražošanu, kas saistīta ar bērnu labklājības un laimes sajūtu.  

Izvēlies pareizos jumta logus bērnistabai

Atkarībā no tavām vēlmēm un vajadzībām bērnistabai tu vari izvēlēties no plašā jumta logu klāsta. Tālāk ir noradīts viss, kas tev jāzina. 

Pa centrālo asi verami jumta logi

Mūsu pa centrālo asi veramie jumta logi ir lieliski piemēroti bērna vai pusaudža istabai. Pat tad, ja apakšā ir novietotas rotaļlietas vai mēbeles, logu var viegli atvērt un aizvērt, izmantojot rokturi augšā. VELUX pa centrālo asi veramie jumta logi nodrošina svaigu gaisu rokas stiepiena attālumā.  

Līdzās esošie risinājumi

Nodrošini saviem bērniem vislabāko sākumpunktu, izmantojot mūsu līdzās esošos risinājumus. Šis unikālais jumta logu izvietojums iedvesīs jaunu dzīvību jebkurā telpā un maksimāli palielinās dienasgaismas apjomu telpā. Atver plašus skatus un ļauj saviem bērniem iedvesmoties no āra, pavadot laiku istabā. 

Fiksētās kombinācijas

Vai zināji, ka tu vari apvienot slīpa jumta logus ar vertikāliem logiem, lai ieplūstu divreiz vairāk dienasgaismas? Savienojot jumta logu ar fiksētu logu apakšā, vari drošā veidā paplašināt bērnistabu ar lielāku skatu.  

Jumta logi plakaniem jumtiem - virsgaismas logi

Dažas lietas ir tik iedvesmojošas kā brīvā daba! Izmantojot virsgaismas logus plakaniem jumtiem, tu vari ļaut dienas gaismai spīdēt no augšas tā, it kā tā plūstu caur portālu uz citu pasauli. Uzdāvini saviem bērniem iedvesmu ar skaidru skatu uz debesīm.

Žalūzijas un slēģi  

Neaizmirsti par žalūzijām, slēģiem un citiem piederumiem, lai uzlabotu bērnu pieredzi savā istabā. 

  • Gaismu necaurlaidīgās ruļļveida žalūzijas: nodrošini saviem bērniem vislabāko iespējamo pamatu labam nakts miegam, ieguldot gaismu necaurlaidīgās ruļļveida žalūzijās saviem VELUX jumta logiem.  

  • Insektu tīkls: nav nekā sliktāka, kā pamosties ar insektu kodumiem. Ar insektu tīklu tu un tavi bērni ir aizsargāti. Insektu tīkls ir ideāli piemērots guļamistabām un ļauj baudīt labu miegu bez insektiem. 

  • Aizsardzība pret karstumu: tavi bērni var rotaļāties ideālā iekštelpu klimatā ar gaismu necaurlaidīgiem slēģiem aizsardzībai pret karstumu 

VELUX ACTIVE: labākas iekštelpu gaisa kvalitātes veicināšana

Nodrošini saviem bērniem vislabākos apstākļus rotaļām un radošai stimulācijai ar VELUX ACTIVE ar NETATMO komplektu. Savieno savus VELUX jumta logus, žalūzijas un slēģus ar VELUX ACTIVE ar NETATMO komplektu, lai nodrošinātu automātiskas, uz sensoriem balstītas temperatūras, mitruma un CO2 līmeņa darbības. 

Jumta logu pievienošana var uzlabot bērnu miegu, palīdzēt viņiem koncentrēties un radīt veselīgu, rotaļīgu vidi daudzus gadus uz priekšu. 

Saistītie raksti

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.