Pārmaiņas ir labas. Tas ir rīks, kas palīdz mums atpazīt vecās lietas jaunā gaismā. Dažreiz tu varētu domāt par nelielu pārmaiņu veikšanu savā mājā. Tās ir ne tikai praktiskas, bet arī ļauj tev mājās justies ērtāk. Tagad paskatīsimies uz tavas mājas bēniņiem no citas perspektīvas. Vai zināji, ka tur var uzlabot iekštelpu klimata kvalitāti?

Vai telpā ir pietiekami daudz dienas gaismas? Ja neesi pārliecināts, jautā to savam arhitektam vai apmeklē mūsu mājaslapu. Dienas gaismas trūkumu var viegli atrisināt, pievienojot jaunus jumta logus vai to kombināciju ar vertikālajiem logiem. Vai tu redzi traipus uz savām sienām? Pārkrāso tās. Vai tavā mājoklī trūkst omulības? Iegādājies dažus istabas augus un dekorācijas vai nomaini veco dīvānu pret jaunu.

Tas ir daudz vienkāršāk, nekā tu domā. Ja tu šobrīd esi pārdomās, kad būtu labākais laiks sākt, zini, ka nekad nav bijis labāks laika kā šodien.

Četras priekšrocības

1. Palielināts loga laukums

Ja tu jūti, ka tavas mājas bēniņos trūkst dienasgaismas, ir vienkāršs veids, kā atrisināt šo problēmu. Kā būtu ar dienasgaismas avota pievienošanu? Mēs iesakām apsvērt jumta logu iebūvēšanu. Vai zināji, ka jumta loga iebūvēšana aizņem tikai divas stundas? Arī logu sadalījums pirmajā un otrajā stāvā veicina ideālu apgaismojumu, kas var uzlabot dienas gaismas daudzumu mājā līdz pat 40Î. Logu iebūvēšana ar lieliskām siltumizolācijas īpašībām var palīdzēt ietaupīt arī enerģiju.

2. Hibrīda ventilācijas sistēma

Hibrīda ventilācijas sistēma ir efektīvs ventilācijas risinājums. Tas apvieno mehānisko un dabisko ventilāciju, izmantojot automatizētus logus un apkuri. Vasarā logi un kāpņu telpa tiek izmantoti ēkas dabiskai dzesēšanai, piemēram, izmantojot skursteņa efektu efektīvai gaisa apmaiņai. Ziemā mehāniskā ventilācija palīdz uzturēt patīkamu iekštelpu gaisa kvalitāti un samazināt mitruma līmeni.

3. Dinamiska aizsardzība pret karstumu

Ārējie ruļļveida slēģi nodrošina aizsardzību pret pārkaršanu. Tie samazina telpu pārkaršanu vasarā un nodrošina komfortu visas dienas garumā un visos gadalaikos. Vai zināji, ka, izmantojot ārējos saules aizsarglīdzekļus, vasarā vari samazināt gaisa temperatūru iekštelpās? Slēģi palīdz samazināt troksni lietainās naktīs. Aptumšojošās žalūzijas nodrošina pilnīgu tumsu, kas palīdz sasniegt arī labāku miega kvalitāti.

4. Gudra māja

Redzam, ka viedie mājas risinājumu kļūst arvien populārāki. Gudrās sistēmas atvieglo mūsu ikdienu un uzlabo mājas iekštelpu klimatu. Sensoru uzstādīšana, kas mēra gaisa temperatūru, mitrumu un CO2 līmeni, ir ļoti vienkārša un palīdz uzraudzīt iekštelpu vides kvalitāti. Izmantojot lietotni, tu vari pilnībā kontrolēt jumta logus.

"Mēs zinājām, ka vēlamies izmantot VELUX jumta logus, ņemot vērā zīmola reputāciju, kvalitāti un produktu izvēli.

Patriks, mājas īpašnieks

Installer installing a new VELUX roof window on a roof with black tiles.

Vai tevi interesē dažādas istabas tavam projektam?