Vai vēlaties nomainīt vecos jumta logus pret jauniem?

VELUX jumta loga nomaiņas meklētājs.

Kā izvēlēties pareizo jumta logu?

Mūsu viegli pārskatāmā rokasgrāmata ved jūs cauri piecām svarīgākajām lietām, kas jāņem vērā, izvēloties jaunu jumta logu.

  • Vispārīgs ieteikums ir tāds, ka jumta loga stiklojuma laukumam jābūt vismaz 10 % no grīdas laukuma, lai nodrošinātu pietiekamu dienas gaismas apjomu. Mēs esam gatavi palīdzēt jums izvēlēties pareizos VELUX jumta loga izmērus savai istabai.

  • Mūsu jumta logiem ir trīs dažādi darbības veidi, kas var apmierināt dažādas vajadzības. Tas viss atkarīgs no tā, kur vēlaties novietot savu jauno VELUX jumta logu.

  • VELUX jumta logi ir pieejami ar vienkamru vai divkameru stikla paketi. Lai kāda arī būtu jūsu vajadzība, mēs ticam, ka varam jums atrast pareizo jumta logu.

  • Jūsu jaunajam jumta logam piedāvājam dažādu veidu iekšējo apdari: balto poliuretānu un caurspīdīgo laku. Katram no tiem ir priekšrocības noteiktiem telpu tipiem, tāpēc palīdzēsim jums izvēlēties pareizo.

  • Pievienojiet VELUX gaismu necaurlaidīgās žalūzijas, saulessargus vai ruļļveida slēģus, lai pilnībā izmantotu jaunā jumta loga priekšrocības. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties labi izgulēties naktī vai bloķēt saules gaismu, mūsu piederumi ir ideāli piemēroti jaunajam jumta logam.

Jumta loga darbība


Nomaiņas jumta logu var konfigurēt dažādos veidos: 

Pareizais dienas gaismas daudzums


Nomaiņas projekts ir lieliska iespēja pievienot vairāk logu, izveidojot lielāku atveri jumtā. Ar lielākiem jumta logiem jūs uzlabojat dabīgās gaismas iespējas iekļūt telpā. Ja kopējā stiklojuma zona sasniedz vismaz 10 % no telpas grīdas laukuma, tas nodrošina pietiekami daudz dabīga apgaismojuma ikdienas darbībām. Ar papildu logiem jūs iegūstat plašuma sajūtu telpā, palielinās vieta darbam, uzlabojas skats uz āru, un jums rodas sajūta, ka esat tuvāk dabai. 

Iekšējā apdare


Jumta logiem mēs piedāvājam trīs dažādus iekšējās apdares veidus:

  • Balts poliuretāns - baltais poliuretāna pārklājums ir noturīgs pret mitrumu un viegli tīrāms. Ideāli piemērots mitrām telpām, piemēram, virtuvēm vai vannas istabām, un piemērots arī bērnistabām un guļamistabām.

  • Priede - Caurspīdīga lakota priede ar trīskāršu apdari, Nodrošina dabisku apdari, kas ideāli iederas dabiskos interjeros, dzīvojamajās telpās vai guļamistabās.

Žalūzijas un slēģi


Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais — mūsu žalūzijas un slēģi. Šie VELUX piederumi pievieno jaunas iespējas un ne mazāk komforta jūsu jumta logam, un jūs vai iebūvētājs tos var viegli uzstādīt.

  • Gaismu necaurlaidīgās žalūzijas — nodrošiniet maksimālu aptumšošanas efektu, lai labi izgulētos guļamistabā vai nosnaustos dzīvojamajā istabā.
  • Saulessargi — bloķējiet saules starus no jumta loga, lai saulainās dienās jūsu mājas būtu vēsas.
  • Ruļļveida slēģi — nodrošiniet aizsardzību pret ārējām stihijām, lai mājās valdītu miers.

Iebūvētājs uzstāda jaunu VELUX jumta logu melnā jumtā