Pievienojieties mums

Jūsu gaišā nākotne gaida

JŪSU REĢIONĀ IR PIEEJAMAS VAKANCES 
Atklājiet darba iespējas savā reģionā

Pieteikšanās nosacījumi

Pirms pieteikuma sagatavošanas pārliecinieties, ka esat rūpīgi izlasījis darba sludinājumu. Ja amats jūs interesē un domājat, ka būsiet piemērots, aicinām pieteikties! Lūdzam pieteikties, izmantojot darba sludinājumā norādīto pieteikšanās saiti. Lielisks pieteikums parasti ir īss un lakonisks, atspoguļojot profesionālo un personīgo profilu un motivāciju pievienoties mums amatā, uz kuru pretendējat. Vispārīgiem jautājumiem, kas saistīti ar darbā pieņemšanas procedūru kādā no mūsu atrašanās vietām, skatiet mūsu BUJ sarakstu. Šeit jūs atradīsiet atbildes uz bieži uzdotajiem pretendentu jautājumiem.
Vai es varu vienlaikus pieteikties vairāk nekā vienai vakancei?
Vai saņemat neprasītus pieteikumus?
Vai veicat īpašus testus?
Kā es varu zināt, ka VELUX ir saņēmis manu pieteikumu?
Kā iesniegt pieteikumu?
Kā tiek novērtēts mans pieteikums?
Kā man vajadzētu sagatavoties intervijai?
Kādā valodā man jāraksta pieteikums?
Kas nepieciešams, lai iegūtu darbu uzņēmumā VELUX Group?
Kāds angļu valodas zināšanu līmenis jums ir nepieciešams?
Divi cilvēki stāv zālē

Darbinieku fonds

Uzņēmumā VELUX Group mēs ticam, ka jārūpējas par saviem darbiniekiem. Viens no veidiem, kā mēs to darām, ir sadarbība ar darbinieku fondu, ar kura palīdzību mūsu mērķis ir atbalstīt visu VKR Group darbinieku labklājību.
Iepazīstieties ar dažiem saviem topošajiem kolēģiem
Ja kaut kas šeit rada atšķirību, tad tie ir cilvēki, kas šeit strādā.

Kā Marija virza ilgtspējību uz nākamo līmeni

Pārmaiņas, izaicinājumi un jaunas idejas ir liela daļa no VELUX. Un tie ir arī liela daļa no Marijas dabas. Ieguvusi ilgtspējīgas meža apsaimniekošanas pieredzi, viņa izmanto savu aizraušanos ar koku un dabu, lai VELUX katru dienu padarītu vēl ilgtspējīgāku — jo īpaši izmantojot cirkularitāti, kas nozīmē samazināšanu un atkārtotu izmantošanu, lai maksimāli izmantotu mums nepieciešamos resursus.

Divas vienkāršas lietas Klausam nozīmē visu

Uz jautājumu, kas liek Klausam nākt uz darbu, viņš norāda divas lietas: “Pirmkārt, šeit strādā cilvēki. Mūsu starpā valda īpaša uzticēšanās un saikne. Otrkārt, laba ideja var rasties no jebkuras vietas, un ikviens šeit tiek mudināts izteikt savu viedokli — un es to noteikti daru. Iespējams, tāpēc es šodien strādāju kā laba saikne starp ražošanas un izstrādes komandām.”

Studentiem un absolventiem

Ja jūs joprojām studējat vai nesen esat absolvējis, jūs varētu interesēt spilgta iespēja tālāk attīstīt sevi uzņēmumā VELUX Group. Jūs varētu nostiprināt savas kompetences, izmantojot studenta darbu, mācekļa praksi, praksi vai, iespējams, pat rakstīt savu projektu vai diplomdarbu sadarbībā ar mums.
Šīs lieliskās vakances ir pieejamas šobrīd
Uzņēmumā VELUX Group ir daudz iespēju. No pētniecības un izstrādes, un ražošanas līdz vadībai un pārdošanai — mēs esam gandrīz pārliecināti, ka atradīsim jums piemērotāko nozari. Kāpēc gan neaplūkot uzreiz?