Labākie apstākļi kvalitatīvam miegam

Neskaitāmi pētījumi pierāda, ka cilvēka veselība ir cieši saistīta ar miega kvalitāti. Tomēr 77% Eiropas iedzīvotāju nav optimālu apstākļu kvalitatīva miega nodrošināšanai. 
Vēl pārsteidzošāk ir tas, ka cilvēki maz pievērš uzmanību guļamistabas telpas labiekārtošanai, lai tā nodrošinātu labu miegu. 
Galvenie priekšnosacījumi kvalitatīvam miegam ir aptumšota telpa, klusums un svaigs gaiss.
Cilvēks vislabāk spēj izgulēties tieši tumšā telpā, jo ķermenis un acis uztver dienasgaismu ne tikai miegā, bet arī esot nomodā un pat ielas gaisma ierobežo iespēju sasniegt dziļo miegu, kuru laikā ķermenis atjaunojas. Svarīgi atcerēties, ka arī piemērota istabas temperatūru un izvēdināta telpa pirms došanās pie miera palielina iespēju kvalitatīvi izgulēties. 
VELUX gaismu necaurlaidīgās žalūzijas telpas aptumšošanai un dienas gaismas regulēšanai nodrošina nevainojamus apstākļus kvalitatīvam miegam un sagatavo aktīvai dienai.

Ar VELUX  naktis kļūst tumšākas un dienas gaišākas!
Turklāt, Velux žalūzijas vari uzstādīt pats. Nav nepieciešams meistars vai iepriekšēja logu nomērīšana.  

Daži nozīmīgi fakti par komfortablu dzīves vidi

Informācija

Kā VELUX var palīdzēt sasniegt komfortablu dzīves vidi bēniņu telpās

  • Jumta logi nodrošina 2x vairāk dabīgās gaismas kā vertikālie logi;
  • Jumta logi bēniņu telpas padara komfortablas, tie sniedz svaigu gasu, pateicoties integrētajai ventilācijai (telpas var vēdināt pat netverot logus) un  gaismu;
  • Optimālu temperatūru bēniņu telpā palīdz nodrošināt VELUX saullessargs vai slēģi. Saulessargs samazina ienākošo karstuma daudzumu par 73%,  neaizsedzot skatu pa logu;
  • VELUX žalūzijas  sniedz iespēju kontrolēt ienākošās gaismas daudzumu pa logu, tās ļauj nodrošināt pilnīgu tumsu vai daļēju aptumšojumu.