Vai ieraugot un sajūtot, kā jumta logi maina telpas izskatu un jūsu labsajūtu, jūs samierinātos ar mājokli bez tiem?


Plānojot mājas būvniecību, ir grūti iedomāties, kā tā izskatīsies no iekšpuses. Vai būs pietiekams apgaismojums, vai jutīsieties tajā mājīgi un patīkami. VELUX jumta logi ir ideāls risinājums, kas sniegs jūsu mājai pietiekami daudz dienas gaismas un nodrošinās dabisko ventilāciju, lai jūs tajā justos labi un varētu baudīt komfortu, ko sniedz jumta logi, to žalūzijas, saulessargi un slēģi.

Tikai ieraugot jumta logu radīto efektu reālā dzīvē, jūs pa īstam spējat novērtēt to radīto “wow” efektu, ko tie rada. Jumta logi optiski paplašina telpu un atdzīvina tajā esošo interjeru. Ikdienā vēdinot māju, jumta logi uzlabos jūsu veselību, kā arī gaisma, kas plūst pa logiem, pareizi regulēs jūsu ķermeņa iekšējo diennakts ritmu un samazinās rēķinu par patērēto elektroenerģiju.

 

IERAUGOT ŠO, TU NEVARĒSI SAMIERINĀTIES AR KO CITU.

Solāro paneļu un jumta logu J&A

Kāds attālums jāievēro starp jumta logiem un saules paneļiem?

Virs jumta loga(-iem) jāatstāj vismaz viena flīžu rinda vai, ja tiešā rinda ir grieztu dakstiņu, jāsaglabā divas rindas. Katrā loga vai logu grupas pusē ir jāuztur viena flīze ar attālumu (30-50 cm). 

Kāpēc starp logiem un saules paneļiem ir svarīgi saglabāt 30-50 cm vai pat 70 cm?

Ir ļoti svarīgi nodrošināt pareizu ūdens novadīšanu, lai lietus ūdenim būtu brīvs ceļš, kas izplūst no paneļa, neiztekot pāri loga augšdaļai. Pareiza attāluma ievērošana ir svarīga arī apkopes, remonta un uzstādīšanas vai pat jumta loga(-u) maiņas gadījumā, ja nepieciešams, nenoņemot saules paneļus, jo jumta materiāli ir jānoņem konkrētā loga tuvumā. Turklāt ir papildu produkti, kas stiepjas pāri jumta logu izmēriem, piemēram, slēģi, kas stiepjas 15 cm virs augšas un 5-5 cm katrā pusē.

Vai no saules paneļiem noslīdošais sniegs var sabojāt jumta logus vai slēģus?

Saules paneļi, kad tie darbojas, rada nelielu siltuma daudzumu. Uz paneļiem krītošais sniegs kūst un ļoti ātri noslīd. Ja zem paneļiem atrodas jumta logi un jumta logi ar slēģiem, radušies ledus ķīļi var tos viegli sabojāt. Šī iemesla dēļ starp jumta logiem un saules paneļiem ir ieteicams uzstādīt lineāro sniega aizsargu.