Izpēti vairāk
Idejas virtuvei - novatoriski risinājumi plakaniem jumtiem 

Novatoriski risinājumi plakaniem jumtiem

Mājas ar plakaniem jumtiem bieži vien ir tumšas to centrālajā daļā, tāpēc plakaniem jumtiem domātie logi ir ideāls veids, kā telpā ielaist dabisko gaismu un it kā atvērt šo telpu. Lūk, kā divi VELUX virsgaismas logi plakanam jumtam pārvērta šo ēkas vidū izvietoto virtuvi par gaišu, omulīgu ģimenes maltīšu un viesu uzņemšanas vietu.

Idejas virtuvēm
Izpēti vairāk
Idejas virtuvei - "Recepte" lieliskai virtuvei

"Recepte" lieliskai virtuvei

Augstu griestos iebūvētie divi logi piepilda virtuvi ar dienas gaismu un vizuāli paplašina telpu. Tie ne tikai nodrošina optimālu apgaismojumu ēdiena gatavošanai, bet arī novada uz āru tvaikus, dūmus un ēdiena smaržas. Šos augsti iebūvētos VELUX tālvadības  jumta logus var atvērt un aizvērt ar ērti lietojamu vadības pulti.

VELUX iedvesma virtuvēm - idejas
Izpēti vairāk
Idejas virtuvei - izmanto savu telpu optimāli

Tavs logs uz pasauli

Pateicoties slīpumam, jumta logi ielaiž vairāk gaismas nekā tradicionālie logi. Tas ļauj VELUX jumta logiem izgaismot virtuvi un padarīt telpu vizuāli plašāku.

Idejas virtuvēm
Izpēti vairāk
Idejas virtuvei - veselīgāks iekštelpu mikroklimats 

Veselīgāks iekštelpu mikroklimats

Augstu griestos iebūvēto VELUX jumta logu grupa nodrošina lielisku, vienmērīgu apgaismojumu visā virtuvē. Šos augsti iebūvētos VELUX tālvadības jumta logus var atvērt un aizvērt ar mūsu skārienjūtīgo tālvadības pulti.
Izpēti vairāk
Idejas virtuvei - gaišāka ikdiena

Gaišāka ikdiena

Augstu griestos iebūvētais VELUX tālvadības jumta logs nodrošina bagātīgu, vienmērīgu apgaismojumu visā virtuvē. Mēs iesakām, ja vien iespējams, iebūvēt jumta logus virs darba un ēdamgalda zonām, lai nodrošinātu labāko iespējamo apgaismojumu un ventilāciju tur, kur tā ir nepieciešama visvairāk.
Jumta logi virtuvei
Izpēti vairāk
Idejas virtuvei - labākais skats pa logu

Labākais skats pa logu

Trīs VELUX tālvadības jumta logu grupa bagātīgi piepilda šo augšējā stāva dzīvojamo virtuvi ar dabisko gaismu - un nodrošina fantastisku skatu pa logu. Visiem logiem ir praktiska poliuretāna apdare, kas neprasa īpašu apkopi, un tie ir aprīkoti ar apkopes ziņā mazprasīgām, mitrumdrošām VELUX horizontālajām žalūzijām, kas ir ideāli piemērotas vannas istabām un virtuvēm.

Jumta logi virtuvē