Izpēti vairāk
Idejas vannas istabai - saulains dienas sākums

Saulains dienas sākums

Divu VELUX jumta logu rinda piepilda šo augšējā stāva vannas istabu ar saules gaismu. Augšējais logs ir grūti aizsniedzams, tāpēc tas ir elektriski darbināmais VELUX jumta logs. To var ieprogrammēt, lai tas vēdina istabu pat tad, kad tu esi prom, turklāt tas aizvērsies automātiski, ja sāks līt. Abiem logiem ir poliuretāna pārklājums, kas padara jumta logus īpaši piemērotus telpām ar paaugstinātu mitruma līmeni. Logi ir aprīkoti ar izturīgām, mitrumdrošām VELUX horizontālajām žalūzijām.

Vannas istabu idejas
Izpēti vairāk
Idejas vannas istabai  - dabiskā gaisma visur

Dabiska gaisma visur

VELUX gaismas tuneļi dod iespēju ielaist dabisko gaismu katrā tavā mājas kaktā - arī tajās vietās, kur tradicionālie jumta logi to nespēj. Pat mākoņainā dienā šie izmaksu ziņā efektīvie tuneļi nodrošina tik daudz gaismas, cik parastā 60 vatu spuldze. To ārējais izskats ir līdzīgs citiem VELUX produktiem.

Vannas istabu idejas II
Izpēti vairāk
Idejas vannas istabai - baudi saules vannas

Baudi saules vannas

VELUX virsgaismas jumta logs ir lielisks veids, kā pievienot papildu dimensiju jebkurai telpai, kas atrodas zem plakana jumta. Virsgaismas logs būs ideāls risinājums gan, ja logs jumtā ir vienīgais dabiskās gaismas avots, gan, ja vēlies papildus gaismas avotu pie fasādes loga. 

Idejas vannas istabām
Izpēti vairāk
Idejas vannas istabai  - brīdis klusumam

Mirklis klusuma

Svaigs gaiss un dienas gaisma piepilda visu vannas istabu un dāvā tev pilnīgu klusuma un nošķirtības brīdi. Augšējais logs ir VELUX jumta logs ar tālvadību. To var ieprogrammēt, lai tas vēdina istabu pat tad, kad tu esi prom, un tas aizvērtos automātiski, ja sāk līt. Abiem logiem ir poliuretāna apdare, kas logus padara piemērotus telpām ar paaugstinātu mitruma daudzumu, un tie ir aprīkoti ar izturīgām, mitrumdrošām VELUX horizontālajām žalūzijām.

VELUX vannas istabu idejas
Izpēti vairāk
Idejas vannas istabai - saulaina vannas istaba

Saulaina vannas istaba

VELUX jumta loga baltā poliuretāna apdare  ir ideāla, lai koka jumta logu aizsargātu no mitruma. Baltā apdare padara telpu gaišāku un ļauj saulei piepildīt visu istabu.