Izpēti vairāk
Idejas guļamistabai - ļauj sapņiem aizsniegt zvaigznes ar panorāmas skatu uz Visumu

Gulēšana zem zvaigznēm

Šīs guļamistabas stāvais jumts deva iespēju uzstādīt četru lielu jumta logu grupu, kas tagad nodrošina fantastisku panorāmas skatu. Tā kā tie ir neaizsniedzami, visi logi ir VELUX tālvadības jumta logi, kurus var vadīt ar mūsu skārienjūtīgo vadības pulti. Visiem logiem ir saulessargi, kas samazina uzkaršanu par līdz pat 90% un uztur tavā guļamistabā komfortablu temperatūru siltā, saulainā dienā. Caurspīdīgs tīklveida audums ļauj gaismai iekļūt telpā un saglabā redzamību.

Idejas mūsdienīgai guļamistabai
Izpēti vairāk
Idejas guļamistabai - gaišāka guļamistaba

Gaišāka guļamistaba

Pateicoties jumta logu grupai, šī augšējā stāva guļamistaba dienas laikā tagad gūst bagātīga dabīgā apgaismojuma priekšrocības. Ērtā iespēja mūsu standarta logus atvērt/aizvērt, izmantojot rokturi vērtnes augšā, padara to atvēršanu ļoti vieglu pat tad, ja gulta ir tieši pie logiem. Baltā loga apdare piedod visai istabai tīru, modernu izskatu.

Iedvesma guļamistabai
Izpēti vairāk
Idejas guļamistabai - izmanto savu telpu optimāli

Izmanto visas telpas sniegtās iespējas


Šie divi VELUX virsgaismas logi plakanam jumtam piedod telpai jaunu niansi, ielaižot tajā papildu dabisko dienas gaismu un padarot to gaišāku.

Dienas gaisma guļamistabā - idejas
Izpēti vairāk
Tavs jaunais balkons

Tavs jaunais balkons

Šī istaba apvieno vairākus, interesantus VELUX produktus: novatorisko VELUX  balkonu un kombināciju, kas sastāv no jumta loga ar rokturi augšā un zem tā novietotā neveramā loga elementa.Tikai dažu sekunžu laikā VELUX  pārvēršas par īstu balkonu.

Izpēti vairāk
Iegūsti ideālu apgaismojumu

Iegūsti ideālu apgaismojumu

Šajā guļamistabā ar augstām vertikālām sienām dienas gaismu nodrošina trīs VELUX jumta logi ar rokturi vērtnes augšā. Ja ir vajadzība pēc tumsas dienas laikā, ārējie slēģi nodrošina 100% aptumšošanu. Nolaid ruļļveida žalūzijas, lai padarītu ienākošo dienas gaismu maigāku un nodrošinātu privātumu.

Jumta logi guļamistabā
Izpēti vairāk
Guļamistaba gan dienai, gan naktij

Guļamistaba gan dienai, gan naktij

Trīs jumta logi ar rokturi vērtnes augšā nodrošina gaismu un skatu uz kokiem. Visiem logiem ir gaismu necaurlaidīgas žalūzijas, lai nodrošinātu pilnīgu tumsu, un tas sekmē labu miegu gan naktī, gan dienā.

Guļamistaba ar jumta logiem
Izpēti vairāk
Idejas guļamistabai - vairāk gaismas un skaistu skatu 

Vairāk dienas gaismas un skatu

Šajā guļamistabā bija iespējams iebūvēt divus jumta logus ar rokturi apakšā, nodrošinot fantastisku panorāmas skatu. Zem jumta logiem ar rokturi apakšā ir iebūvēti neverami vertikāli loga elementi GIU, nodrošinot skaistu skatu uz dārzu, kā arī - vēl vairāk dienas gaismas.

Guļamistaba ar jumta logiem