Izpēti vairāk
Ideja dzīvojamai istabai - divreiz vairāk gaismas un skaistu skatu

Divkāršo gaismas un redzamās ainavas daudzumu

Lai nodrošinātu lieliskus skatus un vēl vairāk dienas gaismas dzīvojamā istabā, uzstādi jumta logus pa pāriem. VELUX solāros jumta logus var atvērt un aizvērt ar tālvadības pulti ar skārienjūtīgu ekrānu, nodrošinot maksimālu komfortu un ērtības. Lai uzturētu komfortablu temperatūru siltās, saulainās dienās, logu ārpusē tu vari uzstādīt caurspīdīgus VELUX  solāros saulessargus.

2. daļa - dzīvojamo istabu idejas
Izpēti vairāk
Idejas dzīvojamai istabai - padari savu dienu gaišāku

Padari gaišāku savu dienu

VELUX jumta logu pāris padara vizuāli plakšāku augšējā stāva dzīvojamo istabu un piešķir jaunu elpu telpai. VELUX tālvadības  jumta logus var atvērt un aizvērt arī tad, kad tu atpūties uz dīvāna - pateicoties vadības pultij, kas ļauj tev viegli vadīt arī visus VELUX tālvadības  aksesuārus, piemēram, žalūzijas.

Dzīvojamo istabu idejas
Izpēti vairāk
Idejas dzīvojamai istabai - komforts un ērtības

Komforts un ērtības

Augstajos griestos izvietoto logu virknes padara telpu gaišāku, ļaujot dienas gaismai sasniegt katru istabas stūri. VELUX tālvadības  jumta logi bija perfekta izvēle šajā nepieejamā vietā, jo tos var atvērt un aizvērt ar skārienjutīgo tālvadības pulti. Pateicoties unikālajam lietus sensoram, logi automātiski aizvērsies, sākoties lietum.

Idejas dzīvojamai istabai
Izpēti vairāk
Idejas dzīvojamai istabai - lieliska VELUX jumta logu kombinācija

Lieliska VELUX jumta logu kombinācija

Četru VELUX jumta logu grupa bagātīgi piepilda šo augšējā stāva dzīvojamo istabu ar dabisko gaismu- un nodrošina fantastisku skatu uz dārzu un debesjumu. Uz iekšu veramie divi jumta logi ar rokturi vērtnes augšā kopā ar logu vertikālajiem elementiem ar augšējo rokturi nodrošina ērtu to ekspluatāciju.
Dzīvojamā istaba ar jumta logiem