Izpēti vairāk
Idejas darbistabai - vairāk dienas gaismas un skatu pa logu 

Papildu dienasgaisma un skati

Šī darbistaba deva iespēju instalēt vienu jumta logu ar rokturi apakšā, kas nodrošina fantastisku panorāmas skatu. Slīpais loga elements GIL tiek uzstādīts zem jumta loga ar rokturi apakšā, un tā kā logs sniedzas gandrīz līdz pašai grīdai, tas nodrošina lielisku skatu un sajūtu, ka esi dabā, pat sēžot pie rakstāmgalda.

Jumta logi darbistabā
Izpēt vairāk
Idejas darbistabai - ielaid ārpasauli mājā

Ielaid ārpasauli mājā

Divi jumta logi, novietoti viens otram blakus, nodrošina šajā augšstāva mājas birojā dabiskā apgaismojuma pārpilnību, kā arī ventilāciju - perfekta kombinācija mērķtiecīgai, produktīvai darba dienai. Logiem ir arī VELUX ruļļveida žalūzijas, kas nodrošina gaismas regulēšanas iespējas un privātumu.
Jumta logi darbistabā
Izpēti vairāk
Idejas darbistabai - divkāršo gaismas daudzumu

Divkāršo gaismas daudzumu

Lai panāktu vēl lielāku dienas gaismas daudzumu, šīs darbistabas logi ir iebūvēti pa pāriem. VELUX jumta logi ar balto apdari padara telpu gaišāku un tiem nav nepieciešama ne krāsošana, ne uzturēšanas remonts, tikai dažkārt tos vajag noslaucīt ar mīkstu, mitru drānu.

Jumta logi darbistabā
Izpēti vairāk
Idejas darbistabai - balkons, kuru tu vienmēr esi gribējis

Balkons, kuru tu vienmēr esi gribējis

Šī elegantā istaba apvieno sevī unikālu salikumu: novatorisko VELUX balkons un kombinācija no jumta loga ar rokturi vērtnes apakšā un neverama vertikālā loga elementa. Tikai dažu sekunžu laikā šis risinājums pārvēršas par īstu balkonu. Tas ir radošs veids, kā telpu padarīt atklātāku un tavu dienu - gaišāku.

Jumta logi darbistabā