Izpētiet vairāk
Bērnistabu idejas - Kā padarīt telpu plašāku

Kā padarīt telpu plašāku

Zem-griestu gulta ir lielisks veids, kā radīt papildu telpu pusaudža istabā. Ar trīs lieliem jumta logiem, kas nodrošina šīs istabas apgaismojumu, telpa ir atklāta, ērta un vienmēr pilna ar svaigu gaisu. Viens logs tiek novietots augstu, lai nodrošinātu, ka dienasgaisma sasniedz tālāko sienu un kaktus - un tas ir VELUX tālvadības  jumta logs, ko var atvērt un aizvērt ar mūsu novatorisko vadības ierīci.

Idejas bērnistabai
Izpētiet vairāk
Bērnistabu idejas - Vairāk dienasgaismas

Vairāk dienasgaismas nekā jebkad agrāk

Pateicoties leņķim un pozīcijai uz slīpā jumta, VELUX jumta logi nodrošina vairāk gaismas nekā tradicionālie mansardu logi. VELUX Duo gaismu necaurlaidīgā žalūzija ir reizē gan gaismu necaurlaidīga žalūzija, gan plisētā žalūzija, kas apvienotas vienā viegli lietojamā produktā. Tā piedāvā labāko iespējamo: pilnīgu tumsu jebkurā diennakts laikā vai maigi kliedētu dabīgo gaismu visu dienu.

Iedvesma bērnistabai
Izpētiet vairāk
Bērnistabu idejas - Vienkāršs risinājums

Vienkāršs risinājums


Viens VELUX jumta logs ir viss, kas nepieciešams, lai nodrošinātu papilnam gaismas šai augšējā stāva bērnistabai. Ērtā iespēja mūsu standarta jumta logu atvērt/aizvērt, izmantojot rokturi vērtnes augšā, padara logu viegli atveramu pat tad, ja mēbeles ir tieši zem tā. Šim Ilgmūžīgajam logam nav nepieciešama tīrīšana vai pārkrāsošana - bet to var slaucīt ar mīkstu, mitru drānu.
Idejas un iedvesma bērnistabai
Izpētiet vairāk
Iedvesma bērnistabai - Izmantojiet savu telpu optimāli

Izmantojiet visas telpas sniegtās iespējas

Bērnistabās virmo aktivitāte kā bišu stropā. Tā ir ne tikai vieta gulēšanai, tā ir arī rotaļu biedru pulcēšanās vieta, kur spēlēties. Ērts jumta logs ar rokturi vērtnes augšā nodrošina vajadzīgo dabiskās gaismas un svaiga gaisa daudzumu šādai spēļistabai. Saulessargs tiek uzstādīts ārpusē un nodrošina aizsardzību pret karstumu.