Kāpēc izvēlēties VELUX? Šeit ir norādīti galvenie iemesli.

Kvalitāte

VELUX nodrošina savu produktu augstāko kvalitāti un uzticamību ar ilgu kalpošanas laiku. Mēs pārliecināmies, ka visi jumta logi iziet stingras pārbaudes, lai mēs varētu garantēt visaugstāko kvalitāti un uzticamību.


Veselīgāki dzīvošanas apstākļi

Temperatūra, dienasgaisma, gaisa kvalitāte. Mēs, VELUX, zinām, ka šiem faktoriem ir jābūt optimāliem, lai tavās mājās nodrošinātu veselīgāku vidi. Faktiski, paplašinot “veselīga dzīvesveida” jēdzienu, mēs piedāvājam tev arī energoefektivitāti un enerģijas ietaupījumus, izmantojot mūsu risinājumus, vienlaikus atbalstot arī klimata aizsardzību.


Mājas vērtības pieaugums

Mēs apzināmies, cik svarīgi ir ieguldīt tavās mājās. Mēs garantējam, ka mūsu produkti un risinājumi ne tikai nodrošina uzticamu un izturīgu kvalitāti, bet arī palīdz palielināt tava īpašuma vērtību. Izmantojot VELUX risinājumus, tu vari baudīt plašākas un dienasgaismas pielietas telpas, labākus skatus un unikālus dizaina risinājumus, kas noteikti pārsteigs.


Enerģijas balanss

Mūsu jumta logi palīdzēs tev atrast perfektu līdzsvaru starp enerģijas patēriņu un taupīšanu. Kā tas strādā? Pavasarī un rudenī tu vari baudīt bezmaksas enerģiju no saules gaismas, kas plūst caur logiem, savukārt apkures sezonā mūsu logi ierobežo enerģijas zudumus, kas nozīmē, ka tavs mājoklis paliek silts un mājīgs. Turklāt VELUX žalūzijas un slēģi nodrošina maksimālu elastību, lai pielāgotu siltuma un gaismas līmeni tavām vajadzībām.


Zināšanas

Pirmo moderno jumta logu 1942. gadā izgatavoja VELUX dibinātājs. Kopš tā laika mēs esam izstrādājuši un pilnveidojuši produktus, nepārtraukti pielāgojoties mainīgajām klientu vajadzībām. Ar lepnumu varam teikt, ka VELUX tagad ir zīmols, kas apzīmē zināšanas un vēsturi.


Uz klientu orientēta pieeja

Mēs prioritizējam mūsu klientu vajadzības un vēlmes, piedāvājot virkni atbalsta pakalpojumu, tostarp ekspertu konsultācijas, klientu apkalpošanu un digitālos rīkus. Klientu atbalsta pakalpojumi ietver atbalstu pa tālruni, tiešsaistes un klātienes atbalstu. Mūsu mērķis ir pārsniegt tavas cerības visos veidos, sākot no produktu kvalitātes līdz pakalpojumu līmenim.


Skandināvu dizains

Skandināvu dizains. . . vai tev tas patīk? Mēs VELUX piedāvājam šāda veida risinājumus: novatorisku skandināvu dizainu tā labākajā līmenī. VELUX jumta logi nodrošina dabisko apgaismojumu, ventilāciju un energoefektivitāti, nodrošinot ērtu un ilgtspējīgu dzīves vidi. Skandināvu iedvesmotajos dizainos prioritāte ir vienkāršība, funkcionalitāte un minimālisms, vienlaikus saglabājot lielu uzsvaru uz praktiskumu un izturību.


Ilgtspējība

Mēs esam apņēmušies būt pionieri klimata un dabas aizsardzības jomā. Tāpēc mēs izgudrojam ilgtspējīgus produktus, kas rūpējas par vidi un uzlabo iekštelpu vidi cilvēkiem — VELUX produkti ir izstrādāti, lai tie būtu energoefektīvi un sociāli atbildīgi. Mēs arī uzskatām, ka atbildīgs bizness ir tāds, kas rūpējas par saviem darbiniekiem, klientiem un planētu. Vai tu piekrīti?


Inovācijas

Ar lepnumu varam teikt, ka VELUX ir jaunu tehnoloģiju un produktu ieviešanas priekšgalā, kas veido nākotnes tendences. Vai vēllies palielināt dzīves komfortu iekštelpās, vienlaikus samazinot rēķinus par enerģiju? Jā? Tad tu esi īstajā vietā: VELUX piedāvā novatoriskus ar saules enerģiju darbināmus logus, motorus, slēģus un žalūzijas, kas izmanto bezmaksas saules enerģiju, lai nodrošinātu tavu komfortu.


Profesionāļi tavā rīcībā

Mums ir savi, uzticami partneri, kas nodrošina produktu iebūvēšanas pakalpojumus. Pie VELUX izplatītājiem tu vari apskatīt un aptaustīt produktus un viegli veikt pasūtījumus. Kvalificētie iebūvētāji ir uzticami profesionāļi, kas garantē, ka tavi VELUX produkti tiks iebūvēti droši un uzticami.


Pēcpārdošanas serviss

Uzņēmumā VELUX mēs ticam izcilu klientu apkalpošanas nodrošināšanai, kas ilgst visu mūžu. Mēs piedāvājam plašu žalūziju, rezerves daļu un nomaiņas risinājumu klāstu jumta logu remontam, tādējādi tev būs viss nepieciešamais, lai jumta logi kalpotu ilgi un kvalitatīvi. Mums ir valsts mēroga pēcpārdošanas servisa tīkls, kas nodrošina profesionālu, ātru un uzticamu remontu vai uzlabošanu... gadījumiem, kad pēc pirkuma kaut kas noiet greizi.