Lasi vairāk
Šī bēniņu izbūve sevī apvieno kā guļamistabu, tā zonu darbam un bērnu rotaļām 
Kad ēkas īpašnieks iegādājās īpašumu, remonta prioritāte bija pirmais stāvs, kad tas bija veiksmīgi paveikts, visa uzmanība tika pievērsta bēniņu stāvam. 

Bēniņu stāvs jau bija izbūvēts, taču platība nebija pārdomāti izmantota un jaunais īpašnieks  vēlējās pārdomātāku risinājumu, kas atbilstu visām viņa ģimenes prasībām. 

Arhitektam tika dots uzdevums radīt papildu vannas istabu, guļamistabu un zonu, kas varētu tikt izmantota dažādi - gan kā mājas birojs, gan bērnu spēļu stūrītis. Klienta galvenā vēlme bija, lai telpas izskatītos gaišas, plašas un atvērtas. 

Arhitekts izmantoja šo iespēju un novadīja gaismu arī uz pirmo stāvu, tādējādi uzlabojot arī šīs telpas. Atklātais trepju plānojums, stikla elementi un atstarojošas virsmas ir nozīmīgi elementi, lai maksimalizētu ienākošās gaismas daudzumu un to izkliedētu optimāli visās telpās. Gudri tika izvēlēts arī grīdas segums, tas kalpos ilgi un tā raksts rada optisko ilūziju, vizuāli pagarinot telpas. 

Telpās var baudīt lielisku skaut pa logu un caur jumta logiem ieplūst pietiekams daudzums dabīgās gaismas. Logu apdare tika izvēlēta baltā krāsā, lai tie labāk saplūstu ar griestiem, tādējādi visa uzmanība tiek pievērsta debesīm. 

Izvelkamā gulta tika iekombinēta bērnu rotaļu stūrī, ļaujot šo vietu izmantot arī kā guļamistabu viesiem. Guļamistabas daļa ir gaiša un aicinoša, mantu glabāšanas zona ir gudri paslēpta no acīm.