Lasi vairāk
Renovācijas  galvenie mērķi bija padarīt dzīvokli gaismas pielietu, plašu un ar pārdomātu telpas pielietojumu. 
Sākotnēji šis īpašums bija mazs dzīvoklītis virs kura atradās neizbūvēti, lieli bēniņi. Īpašniekiem bija plāns pārvērst neizbūvēto daļu, piešķirot dzīvoklim ļoti augstus griestus, kas padarītu viņu mājas gaišas un plašas.

Īpašniekiem svarīgs bija atvērtais plānojums, tāpēc renovācijā tika izmantoti risinājumi, kas to sekmētu, tāpēc dzīvoklī faktiski nav nodalītu istabu. Virtuve un dzīvojamajā istabā atrodas apakšējā līmenī. 

Mantu glabāšanai tikai izveidoti ļoti interesanti risinājumi - milzīgs grāmatu plaukts no grīdas līdz pat bēniņu augšai, kā arī skapīši trepēs.

Krāsu risinājuma pamats ir baltais tonis, jo tas atstaro vislabāk gaismu. Akcentiem baltā krāsa tiek aizstāta ar citām, piemēram,  ar rozā lampu virtuvē. 

Lai dzīvoklī ienāktu pietiekams gaismas daudzums, tika iebūvēti jumta logi. Tika izvēlēti balti logi ar poliuretāna pārklājumu, lai tie vizuāli saplīstu ar griestiem. Otrajā līmenī koridora grīdas ir stikla, tas ļauj gaismai nokļūt no otrā līmeņa. 

Vannas istabai nebija daudz vietas, taču, lietderīgi izmantojot telpas zem griestiem, tika atrasts risinājums, kurā ietilpst ne tikai vanna, bet arī duša. 

Guļamistabā glabāšanas sistēmas tika izvietotas ļoti pārdomāti, vizuāli nesamazinot telpu. Jumta logi izvietoti tā, lai varētu vērties debesīs un ieplūstu maksimāls gaismas daudzums.