Lasi vairāk
Renovācija un bēniņu izbūve iedveš jaunu dzīvi senam dzīvoklim 
Marija un Džuljens iegādājās dzīvokli ēkā ar neizbūvētiem bēniņiem, viņi uzreiz saprata bēniņu potenciālu un izlēma tos izbūvēt. 

Savu jauno mājokli viņi aprīkoja klasiskā veidā - virtuvi, viesistabu iekārtojot pirmajā stāvā, savukārt guļamistabu, mājas biroju un vannas istabu - otrajā. Dzīvoklis piedzīvoja pilnas pārvērtības no ieejas līdz bēniņiem. 

Lai sasniegtu pietiekamu gaismas daudzumu telpās, tika kombinēti jumta logi ar esošajiem vertikālajiem logiem. Arhitekts izanalizēja ienākošo gaismas daudzumu un izvietoja jumta logus tā, lai maksimalizētu ienākošo gaismas daudzumu.

Tika ieviesti gudri mantu glabāšanas risinājumu, lai telpas tiktu lietderīgi izmantotas un neizskatītos pārblīvētas.

Bēniņos izvietotā vannas istabas izbūve tika ļoti rūpīgi plānota, lai telpa būtu funkcionāla un katrs kvadrātmetrs tiktu izmantots pārdomāti. Telpā atradās vieta visiem svarīgākajiem vannas istabas elementiem, ieskaitot gaumīgu vannu.

Bēniņi tika siltināti, izmantojot jaunākos materiālus, tas ļāva neveidot biezu jumta konstrukciju un ļāva izmantot dizainā eksistējošās sijas kā dizaina elementu guļamistabā.

Spēle ar spožām krāsām, ir viltīgs arhitekta risinājums gaismas spēlei bēniņos. Jumta logu izvietojums ir ļoti pārdomāts, tie ir abās jumta pusēs, lai veiktu dabīgo ventilāciju un telpās vienmēr būtu pietiekošs svaiga gaisa daudzums.