Izlasiet mūsu 5 stāstus par to, kā dienasgaisma pārvērš telpas par iecienītām uzturēšanās vietām

Dienas gaisma atklāj patiesās krāsas, mākslīgās gaisma avoti - nē

Izveidojiet vislabāko telpu mūsu bērniem. Pareiza orientācija, optimāla dienasgaisma darba telpā un skats ir pamatā pareizam telpas izkārtojumam.

Saules gaisma un mākoņi padara telpu dzīvu

Šeit mēs pavadām lielāko daļu laika, kad esam mājās. Dienasgaismu nevar aizstāt, tā maina savu intensitāti un krāsu visas dienas garumā. Un tās iedarbība var mazināt noguruma sajūtu un arī paildzināt pašu dienu.

Gaismas apstākļi rada telpā atmosfēru, drāmu un intrigu

Modernie bungalo piedāvā daudz gaismas, kas ir vērsta uz vietām, kuras mēs izmantojam visvairāk. Augšējais apgaismojums ir ideāls veids, kā izgaismot dzīvojamās telpas vidējo daļu. Atvērti griesti pie jumta kores ir izcila dizaina piemērs.

Saules ienešana ēkā ir arhitekta pienākums

Tukšu bēniņu pārveidošana par pievilcīgu dzīvokli var piedāvāt daudzas iespējas. Bet tikai pietiekama dienasgaismas plūsma un skaists skats pa logiem patiesi var piešķirt bēniņu dzīvoklim īpašu šarmu.

Katrai telpai ir nepieciešama dabiskā gaisma

Vannas istaba ar dabisko apgaismojumu ir visu dzīvokļos dzīvojošo sapnis. Izmantojiet sauļošanās iespēju, nezaudējot privātumu. Šīs nelielās izmaiņas palielinās ne tikai īpašnieku apmierinātību, bet arī visa īpašuma vērtību.

Dienasgaismas nodrošināšanas stratēģija maina spēli, ja runa ir par labu vai sliktu telpas dizainu

Lai strādātu efektīvi, jums ir nepieciešams birojs, kas nav tikai rakstāmgalds ar klēpjdatoru. Vissvarīgākās lietas jūsu mājas birojā ir daudz dabiskā apgaismojuma, svaigs gaiss un atbilstošs ēnojums.