Veselīgas mājas barometrs 2017

RENOVĀCIJA: SVARĪGA STRATĒĢIJA IZAUGSMEI, KĀ ARĪ VESELĪBAS UN KLIMATA UZLABOŠANAI

Veselīgas mājas barometrs 2017 mums atgādina, ka ēkas ir radītas, lai būtu veselīga dzīves vide iedzīvotājiem. Satraucošs ir atklājums, ka katrs sestais eiropietis dzīvu nevselīgā ēkā. 

HHB 2018

Lejuplādēt jaunāko ziņojumu 

Veselīgo māju barometrs ir ikgadējs pētījums par Eiropas pilsoņu attieksmi un uzvedīgu mājas komforta, enerģijas patēriņa un vides ietekmes jautājumos. Jaunākajā pētījumā akcentēts mājokļu fonds Eiropas valstīs un darba vietu problemātika.

Lejuplādēt kopējo ziņojumu 

Veselīgo māju barometrs ir ikgadējs pētījums par Eiropas pilsoņu attieksmi un uzvedīgu mājas komforta, enerģijas patēriņa un vides ietekmes jautājumos. Pētījumu pasūta VELUX grupa un to realizē neatkarīgi konsultanti profesora Bernda Vegnera (Bernd Wegner) no Berlīnes Humbolta universitātes vadībā.

HHB

Lejuplādēt Latvijas ziņojumu 

Veselīgo māju barometrs ir ikgadējs pētījums par Eiropas pilsoņu attieksmi un uzvedīgu mājas komforta, enerģijas patēriņa un vides ietekmes jautājumos. Pētījumu pasūta VELUX grupa un to realizē neatkarīgi konsultanti profesora Bernda Vegnera (Bernd Wegner) no Berlīnes Humbolta universitātes vadībā. Barometra dati par Latviju.

Šis ziņojums ļauj saprast, cik ļoti ēku stāvoklis ietekmē tās iedzīvotājus. Lai radītu veselīgāku iekštelpu klimatu un samazinātu CO₂ emisiju daudzumu, atbilstoši 2016. gada Parīzes vienošanai, valdībām vajadzēs tuvākajā laikā sniegt atbalstu lielam skaitam renovāciju.

Michael K. Rasmussen, Zīmola direktors VELUX Grupa