Iegūsti maksimālo komfortu savā vienstāvu mājā!

Ja padomā, cik laika tiek pavadīts telpās, tad var izprast, cik svarīga ir dienas gaisma un tās optimāls daudzums mājās. Dienas gaisma un svaigs gaiss padara vienkāršu telpu par komfortablām mājām, kur patīkami atrasties un gūt spēku. Apskaties, kā izskatās divas telpas, kuras varētu būt līdzīgas tavām istabām vienstāvu ēkā, lai labāk saprastu gaismas ietekmi.

Logu skaits jumtā

VELUX jumta un virsgaismas logi var ievērojami uzlabot tavu vienstāvu ēku, padarot to mājīgāku, gaišāku un dzīvei komfortablāku, taču nozīmīgi ir izvēlēties pareizu logu skaitu. Noklikšķini zemāk, lai redzētu, kā logi jumtā pārvērš telpu!

360° rīks

Kad esi izvēlējies logu skaitu, izmēģini virtuālo 360° rīku, lai redzētu, kā gaisma maina telpu un cik nozīmīga tā ir mājīguma radīšanā

No saullēkta līdz saulrietam

Liela daļa ēkas īpašnieku uzskata, ka vienstāvu ēkās pietiekami gaismas ieplūdīs no vertikālajiem logiem, īpaši, ja tie ir izvēlēti lieli, taču bieži tas neatbilst patiesībai un mājas iemītnieki jūtas vīlušies, dzīvojot nepietiekami apgaismotās telpās. Logi jumtā ļauj dabīgajai gaismai iekļūt dziļāk telpā, izgaismot vietas, kuras paliek tumšas no vertiklājiem logiem. VELUX jumta un virsgaismas logi atrodas jumtā, tāpēc tie ielaiž telpās 2x vairāk gaismas kā ”parastie” logi. Ar dienas gaismas simulācijas rīku zemāk, apskaties, cik telpās ieplūdīs gaisma no saullēkta līdz pat saulrietam!

  • dawn

    Saullēkts

  • day

    Dienas vidus

  • night

    Saulriets

Vēlies bezmaksas konsultāciju par savu projektu?

VELUX zinošie klientu konsultanti un arhitekts bez maksas konsultē par piemērotāko jumta logu skaitu, to pareizu izvietojumu ēkā, kā arī piemeklē prasībām un telpas specifikācijām atbilstošāko logu veidu. Sazinies ar mūsu klientu servisu un mēs tevi sniegsiem bezmaksas konsultāciju!

Sazinies ar mums