Veiksmīgi noslēdzies Pasaules jauno Jumiķu čempionāts 2018

 
No 13.-16.11. Rīgā, "BT1" izstāžu hallē Ķīpsalā, norisinājās 27. Pasaules jauno jumiķu čempionāts, kurā VELUX bija viens no ģenerālsponsoriem.
Championship competition
Čempionāts ir viens no svarīgākajiem pasākumiem visiem pasaules jumiķiem, kura laikā ir iespēja iepazīties, salīdzināt savas zināšanas un varēšanu ar 31 komandu no 11 valstīm. Čempionāta laikā tā dalībniekiem un apmeklētājiem bija iespēja apmeklēt un apskatīt pasākuma sponsoru stendus, tai skaitā VELUX stendu. Tur vislielāko interesi apmeklētāji izrādīja par jaunu VELUX ACTIVE iekštelpu klimata kontroles sistēmu.
VELUX exhibition area
VELUX uz čempionātu uzaicināja TOP 60 iebūvētājus no Baltijas valstīm, lai ar viņiem būtu iespēja apskatīt, kā darbojas jumiķi no visas pasaules. Čempionāta laikā sniedzām meistarklasi par mūsu aktuālajiem un jaunajiem produktiem.
Installers in VELUX exhibition area
Šogad pirmo reizi čempionāta vēsturē sacensības notika četrās kategorijās - slīpie jumti, plakanie jumti, metāla jumti un piekārto fasāžu disciplīna. 

Championship competition
Championship competition
VELUX ielūdza čempionāta dalībniekus uz apbalvošanas ceremoniju Rīgas Latviešu biedrības namā. Ar lielu lepnumu varam paziņot, ka Latvijas komanda ieguva zelta medaļas metāla jumtu kategorijā un Igaunija saņēma 2 bronzas medaļas.
Team Latvia
Latvijas simtgades svētku nedēļa nosvinēta godam. Ar salūtu un zelta medaļām Pasaules jauno Jumiķu čempionātā.

VELUX branding