Apmeklē VELUX stendu izstādē MĀJA I 2020

Šogad VELUX stendā varēsiet apskatīt VELUX labākos un populārākos produktus – jumta logus, žalūzijas, saulessargus, slēģi, VELUX Cabrio balkonu. Turpināsim aktualizēt problēmu par iekštelpu paaudzi, kas lielāko savas dzīves daļu pavada iekštelpās. Piedāvāsim izmēģināt inovatīvo risinājumu VELUX ACTIVE, kas balstās uz gudro sensoru datiem un nodrošina veselīgu iekštelpu klimatu ar dabiskās ventilācijas palīdzību.

2020. gadā VELUX piedāvā vairākus jaunus produktus: mīksto slēģi, kas samazina ienākošo karstumu pa jumta logu un aptumšo telpu. Izstādē tiks prezentēts arī otrs VELUX jaunums: panorāmiskais jumta logs GPU INTEGRA®, kas pieejams ar elektrisko tālvadību.


Izstādē būs pieejams arī dienas gaismas vizualizators, kas palīdzēs saprast, cik daudz dienas gaismas ieplūdīs jūsu mājā. VELUX speciālisti labprāt jums pastāstīs par dienas gaismas pozitīvo ietekmi uz jūsu māju un cilvēkiem, kuri tajā dzīvos. VELUX komanda izstādes laikā sniegs padomus un konsultācijas par VELUX jumta logiem un nepieciešamajiem aksesuāriem. Aicinām ikvienu interesentu nākt ar savām idejām vai jau gatavu projektu, mēs palīdzēsim jums atrast labāko risinājumu jumta logu skaitam un izvietojumam.

Uz tikšanos!