VELUX izstādē Māja I prezentēs aizraujošas inovācijas, kā arī savus labākos un interesantākos produktus.

VELUX šogad startē izstādē ar vairākām digitālām inovācijām, kā arī saviem produktu jaunumiem. Ar lepnumu “Māja 1” apmeklētājiem prezentēsim bezmaksas viedtālruņu aplikāciju MyDaylight, kas ļaus katram lietotājam izveidot savas vēl tikai būvējamās vai remontējamās istabas simulāciju 360 grādu dimensijā vai virtuālajā realitātē. Simulācija ļaus saprast, kā istabā ieplūdīs gaisma, izvēloties dažādu skaitu un izmēru logus, turklāt dažādos dienas laikos.  Aplikācija jau tagad pieejama viedtālruņu aplikāciju veikalos bez maksas.


Izstādē informēsim arī par savu lielāko gada jaunumu VELUX ACTIVE sistēmu, kas kontrolēs ar gudro sensoru datu palīdzību istabas klimatu. Sensori monitorēs istabas temperatūru, mitruma līmeni, kā arī C02 līmeni un atvērs/aizvērs jumta logus, kā arī žalūzijas, saulessargus un slēģus pie konkrētiem sensoru rādītājiem. VELUX ACTIVE ļaus vadīt jumta logus un to aksesuārus arī ar viedtālruņa palīdzību. VELUX ACTIVE izveidota, lai istabas komfortu un labsajūtu tajā varētu sasniegt daudz vienkāršāk
“Māja 1” būs apskatāmas žalūzijas no jaunās VELUX vakara pasaku kolekcijas. Jumta logu žalūzijas tapušas sadarbībā ar kompāniju Disney un iepriecinās katru Ledus sirds, Vāģu, Vinnija Pūka un Zvaigžņu karu fanu. Jaunajā kolekcijā pieejami arī dažādi klasiski VELUX veidoti dizaini, piemēram, zvaigžnotas debesis un Visums.
Izstādē neiztrūkstoši demonstrēsim VELUX jumta logu jaunumus, kā arī tādus popularitāti ieguvušus produktus kā: jumta logs – balkons CABRIO, gaismas tunelis, kā arī virsgaismas logus, ieskaitot vairāku starptautisko dizaina konkursu uzvarētāju - virsgaismas logu ar izliekto stikla virsmu.

Gaidīsim jūs izstādē Māja I, Ķīpsalā no 08.03 - 11.03., 2. hallē, kur ar prieku atbildēsim uz visiem intersējošiem jautājumiem par VELUX produktiem, dienas gaismu un svaigu gaisu jūsu mājās.
MyDaylight aplikācija
VELUX ACTIVE darbības princips
Disney žalūziju kolekcija
Virsgaismas logs ar izliektu stikla virsmu
Cabrio
VELUX jumta logi